Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez tényleg ennyire gáz, vagy...

Ez tényleg ennyire gáz, vagy csak rossz fiúkkal hozott össze a sors?

Figyelt kérdés

Szóval lány vagyok és imádok játszani gépen. Ilyeneket, hogy Skyrim, Assassin's Creed összes része, stb stb. Imádom de persze ha van valakim vele is törődök. Megvan az egyensúly és van ezen kívül életem is, mégis akikkel eddig voltam, nemhogy nem tetszett nekik (ezt még el is fogadtam volna) de egyenesen visszataszítónak találták, hogy szeretek játszani, és nem olyan a stílusom, hogy nyomogatom ész nélkül a támadás gombot hátha bejön, hanem rendesen.

A kérdésem az, hogy ez tényleg gáz, vagy csak meg kell találni az embert aki szereti ezt is bennem?

17/L



2014. júl. 6. 12:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ha nem vagy jobb abban, amit én szeretek akkor nem zavarna:D
2014. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Az ember aki más ***** válasza:
Az én személyes véleményem az,hogy nem feltétlenül hátrány,ha egy lány "kocka",mert ez is egyfajta egyedi stílus,ami a későbbiekben "életformává" válhat...ez viszont hátrány lehet egy párválasztásban,de nem feltétlenül.jómagam is nagy gamer voltam anno még Európa bajnok is voltam 93-94-ig,de ahogy mi veteránok szoktunk fogalmazni mára kiöregedtünk.)))Ettől függetlenül jó idők voltak...játékteremről játékteremre járni.Egy valamit viszont megtanultam a gamer csajokkal kapcsolatban:Tekkenezni ne állj le velük,mert rommá aláznak.)))Ettől függetlenül szívesen beszélgetnék veled tovább privátban,ha kíváncsi vagy egy régi motoros történeteire.
2014. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Jackpot!
2014. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 SunCityMyHome válasza:

Nem kocka!!!Miért kockázzátok le? Akkor lenne kocka ha nem törődne semmivel és senkivel,csak a játékkal.Ez Neki csak egy időtöltés,mint nekünk néha egy foci vagy egy motorozás.

Pozitívum,mindenképp,pedig sose játszottam csak PS2-n eddig,néha.Valószínű laza és vagány lány Vagy.Ezért kaptál ilyen jó visszajelzéseket.Szerintem így tovább.

2014. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!