Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet annak az oka, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, ha folyton tőlem távol élő lányokkal találom meg a kölcsönös testi-lelki vonzalmat, köteléket, itt Keleten miért nem jön össze semmi sem? Rossz helyre születtem volna?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de valószínű, ha a Dunántúlon élnél, akkor meg Kelet-Magyarországon találnád meg a kölcsönös vonzalmat. A távolság teszi ugyanis: közelről (legalábbis egyelőre) nem jön össze neked, csak távolról, képzeletben.
2012. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Diavolino44 ***** válasza:

Nem ertem a problemadat. Ha minden stimmel akkor egy ido utan osszekoltoztok, es boldgan eltek amig meg nem haltok. Lakva lehet a legjobban a masikat megismerni :)


De amugy nekem is az a tapasztalatom, hogy az orszagon belul a nyugati oldal ertelmesebb. Mondjuk en Gyort es Debrecent ismerem, s Eg es Fold a kulonbseg a ket varos mentalitasa kozott. De ne sertodjon meg senki, biztos rengeteg kivetel van.

2012. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:
Talán próbálj meg ne a neten ismerkedni!
2012. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keleten? Japán? Kína? Esetleg India?
2012. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddigi tapasztalataim szerint a legrendesebb lányok pécsiek, veszprémiek, győriek, pestiek voltak. Velük látatlanul is jól kijöttem, annyira sajnálom, hogy a táv mitt nem találkozhatunk és nem lehet semmi több köztünk. Bár itt is lenne olyan lány, akivel hasonló kötelék alakulhatna ki, de nekem sincs jó tapasztalatom a debreceni lányokról, pontosabban, akivel volt jó tapasztalatom, ő már foglalt volt.
2012. aug. 21. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval debreceni vagy?

Nekem is hasonló tapasztalataim vannak,aki szimpi meg bejönne,az pesti...üdv,egy debreceni sorstárs:)

2012. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!