Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez tényleg ennyire gáz, vagy...

Ez tényleg ennyire gáz, vagy csak rossz fiúkkal hozott össze a sors?

Figyelt kérdés

Szóval lány vagyok és imádok játszani gépen. Ilyeneket, hogy Skyrim, Assassin's Creed összes része, stb stb. Imádom de persze ha van valakim vele is törődök. Megvan az egyensúly és van ezen kívül életem is, mégis akikkel eddig voltam, nemhogy nem tetszett nekik (ezt még el is fogadtam volna) de egyenesen visszataszítónak találták, hogy szeretek játszani, és nem olyan a stílusom, hogy nyomogatom ész nélkül a támadás gombot hátha bejön, hanem rendesen.

A kérdésem az, hogy ez tényleg gáz, vagy csak meg kell találni az embert aki szereti ezt is bennem?

17/L



2014. júl. 6. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Troll kérdés?


Ha ez tényleg így van, akkor nem hogy hátrány és taszító, hanem marha nagy előny (bár az igaz, hogy jobb játékokkal is játszhatnál :P ).

2014. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem troll kérdés, tényleg így van, és hát ki melyik játékot élvezi:)

De örülök, hogy így látod.

2014. júl. 6. 12:21
 3/14 aladar12 ***** válasza:
nekem pár éve nagyon tetszett volna, ha a csaj kocka. (és még velem is kockult volna). ma már nem igazán érdekel, hogy kockuljak, ezért nem számítana, hogy a csaj kocka.
2014. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha meg van az egyensúly és nincs probléma akkor nem zavarna, de azért ne az legyen az állandó beszéd téma, hogy Desmond alteregója kinek hogyan metszette át a torkát, vagy éppen a Skyrim-ban meglovagoltál egy sárkányt :) persze ha ez közös pont akkor lehet róla beszélni, vagy együtt játszani, de ne ez legyen a középpontban egy kapcsolatban :)
2014. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

# 2:

Akkor főnyeremény vagy. :P

2014. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, rosszul választottál pasit.

Sok srác megbecsülne egy ilyen lányt.

2014. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szeretlek...:)
2014. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Huhhh örülök a sok jó visszajelzésnek:)

Persze nem ez a központi téma egy kapcsolatban, de biztos jó lehet együtt kockulni :D

2014. júl. 6. 12:59
 9/14 anonim ***** válasza:

Talán nem a helyi kihaénnem menőcsávokra kellene nyomulni...

Nálam pozitívum, ha egy csaj kocka, mondjuk tipikusan tömegjátékokkal játszol...

2014. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hmm... van izlésed játékok terén:) egy ilyen lány főnyeremény:)
2014. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!