Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat szerintetek mit...

Mit akarhat szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nem rég kb. 2 hete összeismerkedtem egy lánnyal aki úgy ahogy van nagyon bejön nekem és a 3.találkozásunk során felhívott a lakására mondván hogy ő fáradt ezzel nem is volt semmi csak miután odafent dumáltunk vagy 10 percre rá jött a barátnője és jöttek a haverjai csakhogy amikor én kimentem az előszobába jött utánam és nagyon közel állt hozzám mintha arra várt volna hogy... előtte meg amikor egymás mellett ültünk a vállamra hajtotta a két kezét azokra meg a fejét na és persze meg csikizni is próbált és csipkelődött eleget én felemeltem megöleltem meg volt hogy a vállát is megfogtam

oltásokat nem kérek most így sikerült megfogalmazni inkább segítsetek bár lehet hogy csak én képzelek túl sokat ebbe az egészbe mert a vicc az hogy ő azt mondja egy ideig még szeretne szingli lenni



2014. júl. 6. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj belőle nagy ügyet, a csajok azt sem tudják, hogy mit akarnak. Valószínűleg le akar veled feküdni később. Azzal húzhatod az agyát, hogy amikor egyértelműen közeledik, "elutasítod". Például ha késő este felhív magához, azt mondod, hogy nem szeretnél a terhére lenni, és egy puszival jó éjszakát köszönsz neki. Ha normális a csaj, akkor veszi a lapot, hogy neked nem a szex a lényeg, hanem hogy őt jobban megismerd. Persze ez nem minden nőnél jön be..
2014. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod csak ez az esti dolog nem lesz nagyon biztos mert hát egy költözködnek kettő meg hogy nagyon ritkán tudok vele összefutni mert amikor csak teheti a haverjaival lóg
2014. júl. 6. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak hívd el kettesben még találkozni. Aztán ott csókold meg és kiderül
2014. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsónak mondom jó is lenne csak kockázat teljesen más tipus mint én na meg akkor mi van ha egy jól irányzott pofon lesz a vége én tudom aki mer az nyer de ha rosszul sül el a dolog akkor azzal őt,mint barátot is elveszíthetem amit hát nem akarok
2014. júl. 6. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarsz az ügy érdekében tenni, akkor mit vársz tőlünk?
2014. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!