Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat a srác?

Mit akarhat a srác?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval...van egy barátnőm(15L)aki észrevette hónapokkal ezelőtt, hogy a sulinkban egy végzős srác(19F) rendszeresen mély pillantást vesz rá, nem egyszer egy nap. A barátnőmnek eleinte nem tetszett a fiú, de egy idő után kialakult benne valami. Mikor ez az egész már több hónapja ment, végül a barátnőm rászánta magát és ismerősnek jelölte facebook-on. A srác nem igazolta vissza. Mivel ő már leérettségizett, nincs rá sok esély, hogy találkozzanak a jövőben. Szegény barátnőm beleszeretett ebbe a gyerekbe és nem tudja elfelejteni addig, amíg nem kap tiszta magyarázatot, hogy mi volt ez az egész? Miért nem lépett? Akart egyáltalán valamit? Esetleg ráírhat és megkérdezheti?

Röviden ennyi:) Mivel kíváncsi lennék erre egy fiú szemszögéből is, így fiúk és lányok válaszát egyaránt várom:)

Köszönöm!


2014. jún. 23. 14:18
 1/2 anonim válasza:
Nem biztos, hogy azért nézte, mert akart tőle valamit.
2014. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt ilyen. Mármint én voltam a fiú és engem nézett egy lány. Aztán mikor én leérettségiztem bejelölt facebbokon. Én úgy tettem, mintha nem ismerném és megkérdeztem, hogy honnan ismerjük mi egymást? Azóta nem válaszolt. Pedig ha ír, bármi lehetett volna.
2014. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!