Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kellene tennem, mint...

Mit kellene tennem, mint barátnőnek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A barátnőm, Anikó beleszeretett egy fiúba, aki elég nagy nőcsábász hírében áll, az elején a barátnőmnek is udvarolt, egy ideje viszont nem keresi. Még csak az ismerkedés időszakánál tartanak. Anikó meg van győződve róla, hogy ő rontott el valamit. Most vett a fiúnak egy Xbox játékprogramot 10 ezer Ft-ért, mikor amúgy sincs pénze, (a suli és az albérlet minden pénzét elviszi, többször kért tőlem kölcsön, az eset előtt nemsokkal is) azt remélve, hogy majd az ajándék hatására újra közel kerülnek egymáshoz. Szerintem ez egy rossz ötlet, az meg nagyon rossz jel, ha a fiú csak azért keresi a társaságát, mert kap tőle ajándékot. Félek, hogy csak kihasználja a barátnőmet. Ráadásul a fiút együtt látták egy lánnyal kézen fogva sétálni, úgy hogy szerintem másik lány is van a képbe. Anikó beszélt a fiúval, de ő mellébeszélt és hazudott, hogy nem ért rá és ilyenek. Mit kellene tennem, nem akarok beleszólni az életébe, a barátnőm, hagynom kellene, hogy a saját kárán tanuljon, figyelmeztettem, de közben beleélte magát, hogy összejönnek, így nem akartam elrontani a jó kedvét sem. Nem szeretném, ha megharagudna rám, úgyhogy most csak ott vagyok mellette, és támogatom, de nagyon félek, hogy összetörik a szíve, és magába zuhan. Sajnos amúgy is gyakran vannak depressziós időszakai, és most végre örül, de meddig tart? Ti mit tennétek a helyemben? Helyesen szeretnék cselekedni, úgy hogy közben nem avatkozok bele az életébe.
2014. jún. 24. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz sajnos mit tenni. Hagyni kell, csak figyelmeztetni tudod. Ha arra nem hallgat, te megtettél mindent. De az tuti hogy átverik a lányt.
2014. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én már voltam amúgy így, és elveszítettem a barátnőm, pedig neki akartam jót.
2014. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, na pont emiatt van ez a helyzet, mert nem akarom elveszíteni a barátnőmet, -nagyon szeretem, mintha testvérem lenne,- hallgatok, de közben emésztem magam, hogy látom, hogy lelkes és már előre félek, hogy mi lesz ebből...

Még nem volt komoly kapcsolata, és nagyon naivan áll a dolgokhoz, Anikó maga mondta el, hogy a srác hazudott, és látták egy lánnyal, és mégis magát hibáztatja, hogy biztos elvesztette az érdeklődését a srác iránta, mert őr rontott el valamit, de helyrehozhatja. Pedig szerintem sem erről van itt szó.

2014. jún. 24. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:

próbáld neki tényszerűen feltárni az összefüggéseket...

Egyebet nem tehetsz....

2014. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

őszintén szólva ha tényleg olyan jó barátja vagy legfeljebb kiakad vagy pár hétig haragba lesztek de majd belátja...

Ez a baráti legdurvább verzió.

Ha ezen tovább lép nem voltál akkora barátja.

/előző voltam/

23f

2014. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!