Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki bejön, de nem tudom hogyan kéne elmondanom neki.

Elég visszahúzódó vagyok, állítólag tetszem neki, jól elbeszélgettünk, hülyültünk, de amikor legutóbb találkoztunk nem igazán foglalkozott velem. Nem tudom, hogy most azt hiszi, hogy nem jön be nekem és azért nem próbálkozik vagy azt várja, hogy én lépjek. Félek, hogy ha elmondanám neki, hogy tetszik, akkor kiröhögne.

szerintetek mit kéne tennem?


2014. jún. 7. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el lesz ami lesz.. Inkább bánd meg azt hogy megtetted mint azt hogy nem..
2014. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem muszáj elmondanod, próbálj apróbb jeleket adni: megérinted, megsimogatod, megpuszilod, átöleled...nem tudom milyen kapcsolatban vagytok és miket engedtek meg magatoknak, mert lehet nektek ez a barátságban is benne van és akkor nem veszi a lapot, de egyszerűen a témát is terelheted arra felé, abból lehet gyorsabban levágja hogy neked is OK-s


én pl ilyen jeleket kaptam egy lánytól:

- amikor nem mellé ültem mcdonalds-ban akkor mondta: "nyugodtan ülhetsz ide mellém is, nem zavar", itt te mondhatod úgyis hogy "örülnék ha ide ülnél inkább mellém", hasonló helyzetben

- amikor mondtam, hogy elkések valahonnan: "mond meg, hogy a barátnőddel voltál"

- de ami a legnagyobbat ütötte: "szereted ha szeretnek?" erre a kérdésre mai napig nincs válaszom de ez nem is kérdés hanem egy jel, de sokat gondolkodom rajta, és én azonnal tudtam ez mi akar lenni és hogy szó szerint, most dől el hogy összejövök e vagy nem

- de mondhatsz ilyesmit is amikor adsz neki valamit: "csak annak adok belőle akit a legjobban szeretek és fontos nekem"

2014. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 véleményét osztom. Az érzéseinket nem kell szégyellni. Ebben nincs semmi természetellenes vagy ilyesmi.
2014. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!