Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy bartom már 2 éve barátok vagyunk nagyon szeretem mint barát és nagyon és szerelmes is vagyok belé úgy érzem ! Két év allat akartam hogy egymásra találjunk de nem sikerült mindig máshol járt én foljton csak kerestem !ő az a lány akit igazán szeretek és más lány csak az árnyéka lenne! de sajnos megint mást szeret de én ha nem is most megakarom őt kapni ! 4hete össze vesztünk mint barát elbasztam a baráti kapcsunkat azt helyre kell hoznom ! Az volt hogy össze vesztünk nem mondta meg hogy mi baja velem es gyanúsitgatam a mostani pasiját akit nagyon szerett! Látszat az volt hogy ő az oka de a valóság hogy csak baráti szünetet akart csak nem így mondta! Tudok amit tudok mostani pasija is átveri ahogy edig az összes csak ő nem veszi érszre! Az érdekelne hogy mit kéne tennem hogy olyan legyen a baráti kapcsolatunk mint volt és hogy ha majd nem lesz pasija mit kéne tennem hogy megkapjam őt!

2014. máj. 3. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátzónából nagyon nehéz kilábalni... Egyenlőre én csak annyit tudok tanácsolni, hogy mint barát próbáld megvédeni, segíts neki ha gond van... A vallomásod meg a megfelelő pillanatban teheted meg neki, de ezt meg neked kell érezni. Ennél többet nem tudok mondani, remélem valami hasznosat kigobóztál a válaszomból. Sok sikert!
2014. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt nem írtam le hogy ő barátokal ismerkedik edig minden pasija barátzónából volt !
2014. máj. 3. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Értelek, de sajnos az előző válaszomon kívül mást nem tudok javasolni.
2014. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meg azt sem írtam le hogy külföldön él ahogy egyedül van magányosan és hogy ő nagyon hamar bele tud szeretni a pasikba ! Az edigi pasijainál úgy volt hogy barátok volt és hirtelen valami történt hogy nem csak barátként tudta el képzelni az iletőt ! neki nem is a külső a lényeg ! Mit kéne tennem hogy nálam is majd előjöjön az hogy nem csak barátként tud el képzelni!
2014. máj. 3. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!