Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szeretnék vele összeism...

Nagyon szeretnék vele összeismerkedni, de nagyon félek. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk új környékre, és innen busszal járok iskolába. Nemrég megláttam egy srácot;megtetszett és persze ki is derítettük, hogy hogy híják, milyen osztályba jár stb.. Már egy ideje csak őt nézem a megállóban,a buszon, a barátaimnak kezd elege lenni, hogy folytón róla beszélek.. Észrevettem néha ő is rám-rám pillant, de köszönni sosem merek neki.

Mit tegyek, hogy felkeltsem az érdeklődését mindenféle leszóllítás nélkül? :(

13/L


2014. máj. 30. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Kacsints rá,és mosolyogj!
2014. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Figyelj!Úgy semmi képpen sem fog rád nézni a srác ha nem köszönsz neki,vagy nem próbálsz vele beszélgetni.Néhány srác egyszerüen utálja az olyan lányokat akik nem tudnak normálisan beszélgetni.Ne úgy érd el azt,hogy észrevegyen,hogy hülyén viselkedsz és öltözködsz,ez már szánalmas.Köszönj neki,mosolyogj rá és próbálj vele beszélgetni..Nem ártana előszőr bemutatkozni neki !
2014. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én itt is a játékpisztojos módszert alkalmaznám rászegezed a fejére és akkor nem neked kell megszólítani!
2014. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!