Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kéne tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem hogy találjak végre egy értelmes és szép lányt barátnőnek? Évek óta szeretnék de mindig rosszul jött ki eddig.

Figyelt kérdés
Pedig az élet más területein jól mennek a dolgaim. És még csak nem is mondanám magam rossz pasinak.
2014. márc. 16. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keresd ilyen görcsösen és majd adja magát az alkalom, ha eljön az ideje.Ezt értsd úgy, hogy nem kell erőltetni a dolgot, mert majd úgyis megtalálod a lányt, akivel el tudod képzelni.Lehet, hogy pont amiatt nem sikerül, mert ennyire erőlteted.
2014. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Énisugyan ebben a helyzetben vagyok!!!! 3 éve nem volt pasim és azóta semmi!!! Én is nagyon rá vagyok állva a keresgélésre, de rajöttem nem ez a legfontosabb... ha valakinek esetleg kellenék remélhetőleg tudatja majd velem!!! :)))
2014. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még nem tetted, írj a #2-es válaszolónak privátot!

36F

2014. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!