Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy ösztönösen vonzódom, beleszertek a szép, kedves, értelmes, de rib. nc típusú lányokba?

Figyelt kérdés
Olyan kis cukik, hogy nem bírok ellenállni nekik, meg tök jól el is tudok velük dumálgatni, mégis tudom, hogy könnyűvérű csajok, akik a pasijuk mellett másokkal is kefélnek. De valahogy mindig ilyen lányokba leszek szerelmes. Főleg azért is, mert az arc is valahogy olyan, ami vonz. Van egy tipikus arctípus, ami nekem nagyon bejön. Észrevettem, hogy az arcuk is hasonló volt meg a jellemük is, azoknak a lányoknak, akik eddig igazán magukba bolondítottak. Nem jó ez így, de nem tudom legyőzni ezt a vonzalmat, pedig tudom, hogy csak fájni fog, mert úgysem kaphatom meg ezeket a lányokat, mivel nem vagyok egy top pasi. :/
2013. jan. 22. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek az oka a te agyad.

Ilyen a gondolkodásod természeted.Ezen nem lehet változtatni

2013. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne nevezd őket rib*ncnak mert ugyanúgy lefekszel mindegyikkel és neked az jóérzés.

Szóval szád alapállásba , de ha ez neked jó akkor csináld.

Hogy miért csinálod azt a fene tudja, gond van az agyaddal.

2013. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, félreértitek!

Nem akármilyen rib{ncba tudok beleszeretni, eddig csak kettőbe közülük, de ők ilyenek voltak, ahogy leírtam a kérdésben, kedvesek, értelmesek és jól el is tudtam velük dumálgatni, igaz közben volt pasijuk és flörtölgettek velem is.

2013. jan. 22. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!