Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akarhat valamit még ezek után is?

Akarhat valamit még ezek után is?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb 6 éve ismerjük egymást. Ebből 5 éven át állandó jelleggel érdeklődött utánam. Viszont már a megismerkedésünk előtt volt barátnője, akivel még mindig együtt van.

Néha beszélgetünk, találkozunk, olyankor le sem tudja tagadni, hogy még mindig érdeklem, aztán hónapokra eltűnik.

Mondtam neki, hogy megyek ki külföldre tanulni (Meg mert ott a párom, akivel nemrég jöttem össze), és valahogy óvatosan rá akart venni, hogy maradjak.

3 hónapja találkoztunk utoljára, két hónapja vagyok kint.

Azóta nem keresett meg semmi. Erre tegnap éjjel írt csak annyit, hogy "szia".

Este filmeztem, így reggel válaszoltam, hogy mit szeretett volna. De azóta nem kapok választ.



Miért kerülgetjük egymást évekig, és miért érdeklem?


2014. jún. 22. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk mer bejössz neki. De mivel van valakije ezért nem akar kilépni a kapcsolatból (talán kapcsolatfüggő)

Vagy szimplán annyira mégse érdekled. Haver vagy, jól megérti magát veled aztán ennyi

2014. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Látom rajta, meg mondta is párszor, hogy tetszem neki, de azt hittem ez elmúlik nála...
2014. jún. 22. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!