Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lányoknak miért egy...

A mai lányoknak miért egy "vadallat kell" aki iranyit meg bunkoskodik a masikkal és miért a macso divat b. zi páwa kell a mostaniaknak? Persze titelt a kivetelenek!

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet azért mert hamar kezdenek nemi életet! (mostanaban a csapból is a szex folyik! :S) A hamar elkezdet szex időután unalmasá valhat igy van aki cserelgeti és lehet azért vágynak a meg aláztatásra, h még izgalmasá tegye mert izgatja öket! (ez csak egy gondolat! :) )

Bár nem tudom mi abban az izgató h vkit meg vernek vagy meg aláznak!!! (Ha engem merne bántani a majdani párom olyan megalázóan bármikor, bármilyen helyzetben, nem csak szex közben azt biztos meg kérdő jelezném magamnak h szeret e még vagy csak egy rabszolga vagyok a számára! :P) És a probléma sztem meg itt lehet h a lányok töbsége IS (mert a fiuk is ugyan úgy) a külsöröl itelik el az embert vagyis a vonzodast kereseik, ami a szexualis vagyhoz vezethetö! Mihelyet elöször jobban megismerné az első beszélgetés után szimpatikusnak tünö személyt!! Stb....

Majd a gondolatom mégaz eröl, h a macsó pasikat varja el a "világ" a gics miatt csinalják a csajok h fel tudjanak vagyni majd a bnöiknél es irigykedjenek a többiek! :S Sajnos nem látják h ezel magukal csesznek ki, mert nem tanulhatják meg mi az az igazi szerelem! Majd csak elviselik a szexet, h tudjanak pletykalkodni a bnöknek! :/ sajnos ez igy van! Meg figyeltem! :D


A páva csávokra csak anyit mondok h, undorító, maguktól elszált kis majmok! A tömeg lányoknak meg azért kell, mert ezt latják az idióta sorozatokban, (pl éjjel-napal BP, való világ ...stb....)!! Az olyan lányok akiknek az ilyen fiú kell csak a szexre es a pénzre hajt sztem! Ne is foglalkoz velük, akaratos liba mind! :D


#10 - Tetszik és szebben sem tudtam volna meg fogalmazni! :))


Ja és a lehetséges helyes irási hibáért bocsika, diszes vagyok! :)

18L ;)

2014. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Végre aki konkrét választ tudott írni köszönöm 11#es!
2014. júl. 10. 00:58
 13/15 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :)

Ha érdekel még vmi nyugodtan kérdez! :D

2014. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Költőnő? ***** válasza:

Ezek a nők maguk is sérültek vhol, ami nem meglepő, mert kevés ma Mo-n a mentálisan valóban egészséges ember. Ezt generációnként kapjuk örökül és adjuk tudtunkon kívül tovább.

Ez persze csak egy része az egésznek, de sajnos elég nagy része:(

2014. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem nem a macsók jönnek be. De az viszont kell, hogy engem és saját magát is meg tudja védeni. Tehát nem is a nagyon nyálas típus kell, de nem is a macsó. Valahogy a kettő között. A humor a döntő nálam.
2015. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!