Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lányoknak miért egy...

A mai lányoknak miért egy "vadallat kell" aki iranyit meg bunkoskodik a masikkal és miért a macso divat b. zi páwa kell a mostaniaknak? Persze titelt a kivetelenek!

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 16:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
tisztelt*
2014. júl. 1. 16:47
 2/15 anonim ***** válasza:
Irj szebben
2014. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
én nem ilyen vagyok írj rám ha akarsz
2014. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

én bottal se piszkálnám meg azokat...

19/L

2014. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan lányok akiknek ez kell, azok maguk sem normálisak, ebből kifolyólag értük kár is epekedni, ha üresfejű kislibák. A rendes lányoknál próbálkozz, akik még értékelik a nem páva, figyelmes, kedves srácokat.
2014. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez jön be, baj?
2014. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
elnézést a fogalmazásért és az irásért de máshogy nem ment a megfogalmazás sorry
2014. júl. 1. 16:54
 8/15 anonim ***** válasza:

JÓ A KÉRDÉS.

Én sem nagyon értem, hogy a mai lányokat mi vezérli?


Hallottam már nem egy kettő olyat, akinek például az jön be, ha megalázzák vagy megverik. Én egy nő helyében, ha ennek a legkisebb jelét is meglátnám azonnal kereket oldanék. De vannak olyanok, akik inkább visszakönyörgik magukat, minthogy egy normális kapcsolatban élnének.


Nektek erről mi a véleményetek?

2014. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem irányítani a lányokat, úgy férfiasabbnak érzem magam, mintha a lány mondaná meg mit és mikor csináljunk megy hogy és hol, de mivel elég ronda gyerek vagyok, így nem igazán akarnak tőlem semmit sem, max barátságot. Én kicsit úgy nézek ki, mint a páwák, de sokkal szerényebb vagyok és inkább humorom miatt kedvelnek a lányok, de mondom sajnos csak barátilag, mert a fejem az eléggé el lett b-szva.
2014. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as a világ kezd félelmetessé válni, azt.
2014. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!