Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mennyire bunkó...

Szerintetek mennyire bunkó dolog ez? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Ismerkedtem netről egy lánnyal, cseréltünk képet. Az alapján volt kedve találkozni velem. Túl sokat nem beszélgettünk mondjuk, főleg szexet akart a csaj (igen ő is). Találkoztunk, oda megyek hozzá, mondom neki, hogy Szia XY, erre csak annyit mond, hogy hát nem, és lelép.

A kép amit adtam valóban már 2-3 éves, de annyira durván azért nem változtam meg. Eddig senki nem lépett le így, pedig mostanában is randiztam.

Mit gondoltok? Elég rosszul éreztem magam, szerintem annyit igazán megtehetett volna, hogy pár percet beszélget velem, mielőtt elköszön.


2014. jún. 29. 01:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem férfi vagyok.

Úgy értettem, hogy nem volt annyival jobb nő, mint amennyire én jó pasi vagyok. Tehát, hogy nem volt akkora "szint" különbség köztünk.

2014. jún. 29. 01:51
 12/15 anonim ***** válasza:
Amúgy egy kép csalóka tud lenni, még ha friss is, egy megfelelő szögből fényképezve teljesen mást ad (jobbat) mint a valóság. Én is találkoztam már olyan nővel, aki köszönőviszonyban sem volt azzal, akit képen küldött. Ennek ellenére azért a csaj tapló volt veled.
2014. jún. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tudom én is. De én 3 képet adtam neki, és egyiken oldalról vagyok fényképezve. Ennyiből azért már nagyjából be lehet lőni valakit, hogy hogyan néz ki.
2014. jún. 29. 01:55
 14/15 A kérdező kommentje:

Csajok? Ti mit gondoltok?

Ti is csináltatok már ilyet?

2014. jún. 29. 02:01
 15/15 anonim ***** válasza:
5%

szerintem ez egy ilyen röptiben jött találkozás esetében nem egetrengető dolog.

mit vártál volna tőle, hogy kezdjen el veled gügyögni, hogy "szia bocsi de mégse" vagy mi..?

szerintem nem jó, de elfogadható magatartás a nő részéről.

tessék csinálni egy új képet.

2014. jún. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!