Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi van most ez a két dolog a...

Mi van most ez a két dolog a menő? Vagy hamar elveszíteni vagy rögtön korhoz kötni?!?! Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam,hogy sok 12-14éves lányok már nem szüzek...Ami elég elszomorító,hiszen olyan korán van még,arról nem is beszélve h még előttünk az élet.

A másik variáció pedig,hogy korhoz kötik.Nem értem,mire jó ez?Sokan mondják leghamarabb 16körül...ez szerintem baromság.Amikor erről beszéltünk én azt mondtam,hogy majd akkor ha lesz egy srác akivel szeretjük,tiszteljük egymást és szívesen odaadom neki,na meg persze ha kész leszek rá.Minek kort mondani,mondhatom h 16.De lehet h 15évesen minden körülmény meglesz hozzá és lefekszek vkivel.De lehet,hogy 18évesen még mindig nem lesz barátom.

Mi értelme kort mondani?És miért kell ilyen hamar szexuális életet élni?

Csak én gondolkozok így?

Kort és nemet légyszi írjatok!

14/L


2009. szept. 19. 20:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak divatból csinálják ezt. Én szűz vagyok, de én sem kötöm korhoz, hogy majd na 18. születésnapomon elvesztem valakivel (Volt már rá példa). Én kifogom várni az ideális személyt. Legyen az 1 év, vagy netán 10 év. :)


17/f

2009. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

Hát igen, elég elszomorító, de ez a helyzet. Mert h valaki még szűz mondjuk 15 évesen, az már ciki. De te pontosan tudhatod 14 évesen, h mit művelnek annyi idősen már a gyerekek, hiszen velük vagy, és ami azt illeti, elég elfajzottak. Én örülök, hogy ebből pont kimaradtam, mi se voltunk angyalok, de nem minden a szexről szólt, mint mostanában. Sztem nagyon jó, h legalább te így gondolkozol :)))) Nagyon helyes!! Ritka, és hidd el, később te fogsz jól járni. Mert téged lesz miért becsülni. A többiek pedig hamar kiégnek, lesz 16 évesen gyerekük, aztán majd itt fognak sírni. És később rájönnek, hogy bizony nagy hibát követtek el...

19/L

2009. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Végre vki,aki így gondolkodik(:

Olyan hülyén néztek rám,hogy én nem kötöm korhoz ezt.Pedig tök értelmetlen dolog...

köszi a választ!(:

2009. szept. 19. 21:11
 4/20 A kérdező kommentje:

közbe érkezett a válaszod!Igen,szörnyű mit művelnek.Minap kiderült hogy a bnőm nem szűz.1évig járt egy sráccal(most szakítottak) és lefeküdtek.Egyik ismerősöm mondta,hogy mikor kint voltak többen akkor beszélgettek úgy "de biztos nem bukunk le?/de van nálad,biztos?/nehogy baj legyen aztán,mert akk mit csinálunk majd ha összejön?..."Egy osztálytársam meg fog.gátlót szed tehát valószínűleg aktív nemi életet él 15évesen.:O

köszi a válaszod!

2009. szept. 19. 21:14
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt azért, mert az ember alapvetően állat. Hajtják az ösztönök. Csak régebben, sokkal jobban el voltak ezek nyomva.


Másrészt kialakult egy társadalmi nyomás is. Aki nem veszti el, arra úgy tekintenek, mint egy leprásra, aki senkinek sem kell. Minél később szűz még valaki, annál inkább "gáz".


Én kb. fél éve vesztettem el a szüzességem és mindig nagy nyomás volt rajtam emiatt, hogy 18 éves létemre szűz voltam, sőt nem is csókolóztam. Hihetetlen teher esett le rólam, amint elvesztettem.


Valamilyen szinten ez tényleg logikus. Az alakult ki a természet során, hogy a férfi az erősebb, az aki gondoskodik a nőről. És elég nevetségesen hatott, hogy a 16-17 éves csajok nem voltak szüzek én meg igen.


Valóban rossz, dolog ez a nyomás, de szerintem nem érdemes harcolni ellene, kijelenteni, hogy "én azért is szűz maradok". Tulajdonképpen ez sem szabad akarat. Ott is bizonyítani akar az ember, hogy ő mennyire kemény és ellenáll a társadalomnak.


Persze ez legnagyobb esetben csak önámítás. Általában a lányok azért szüzek, mert nem tetszenek a férfiaknak, a férfiak meg azért, mert balfäszok.



A lényeg, hogy szex jó. 14 évesen is jó. Nem szabad szerintem ezért elítélni valakit. Általában csak azok ítélik el a másikat, akik irigyek, hogy velük még senki nem feküdt le.


Ha tehettem volna, lett volna elég önbizalmam csajokat leszólítani elvesztettem volna 14 évesen is.


A szex élvezetes. Ha valaki azzal dicsekszik, hogy ő szűz, az olyan, mintha azzal dicsekedne. Hogy ő soha nem szokott finom ételeket enni, mert annyira nagy az akaratereje. Nem dicsőség, hülyeség.

2009. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

A 12-14 éves lányok, még szerintem nagyon fiatalok a szexhez és fel nem foghatom miért fekszenek le bárkivel is.

A legtöbben szerintem azért "kötik" úgymond korhoz, mert ha egy 16 éves lefekszik valakivel, azt már el lehet fogadni társadalmi szinten, az már eléggé közeledik a 18-as karikához. Még ha a felnőtt léthez nem is.

És nem mondom, hogy nincsenek olyanok akik 14 éves korukban megismerkedtek életük párjával, de ritkák. És akik teszem azt már együtt vannak egy ideje ennek bizonyítékára, azok nem ez a generáció. Abban az időben nem volt szokás 14 évesen lefeküdni mással. Nem is égtek ki így és nem unták meg 5 év múlva a kapcsolatot, később is volt újdonság a dologban.


Másrészt szerintem egy nőnek nem nagy kunszt elveszítenie a szüzességét. Ha akartam volna én is elveszíthettem volna már jóval előbb. 17 voltam, amikor lényegében ezen múlt egy kapcsolatom, de nemet mondtam.

Nem ő volt az igazi. Utána ismertem meg az igazit, és nagyon örülök neki, hogy 17 évesen nemet mondtam. Kívántam előtte is a szexet, volt testi vágyam, de az eszemre hallgattam.

Mostanában egy csomó olyat olvasok, hogy 13-15 évesek azt tanácsolják, hogy ha őrülten kívánsz valakit, akkor feküdj le vele nyugodtam, mert az lesz az igazi, meg hasonlók.

Szomorú, de a testi vágyak még nem teszik szerelemmé is a dolgot. Tudni kell ésszel is felmérni a dolgokat, de tudom, hogy nagyon nehéz.

2009. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem igazad van. Ma egyszerűen ez a korszellem. Az ember lealacsonyodik egy gondolkodásra képtelen, ösztönök alapján élő állat szintjére. 16/F
2009. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
egyetértek az utolsóval!
2009. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

21:19-es:ugye nem azt akarod mondani ezzel,hogy irigy vagyok arra aki nem szűz?

Egyáltalán nem vagyok irigy,sőt.Képzeld nem csak hogy szűz vagyok,de még nem is volt barátom,sőt még nem is csókolóztam!DE jól érzem magam így,nem zavar és ez a lényeg.

EGyik válaszolónak:igen,én is olvastam hogy 14-15éves lányok írták h ha kívánja akkor feküdjön le vele.DE hol a szerelem?Az már nem is számít?Egyébként pont erre való a maszturbáció,ha vki kívánja de nincs szerelme akivel lefeküdhetne.

köszönöm a válaszokat!

2009. szept. 19. 21:53
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Én azt mondtam, hogy csak általában van ez. Ha nem így van akkor miért kell ilyen hevesen tiltakoznod? :P


Akinek nem inge ne vegye magára.

2009. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!