Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi van most ez a két dolog a...

Mi van most ez a két dolog a menő? Vagy hamar elveszíteni vagy rögtön korhoz kötni?!?! Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam,hogy sok 12-14éves lányok már nem szüzek...Ami elég elszomorító,hiszen olyan korán van még,arról nem is beszélve h még előttünk az élet.

A másik variáció pedig,hogy korhoz kötik.Nem értem,mire jó ez?Sokan mondják leghamarabb 16körül...ez szerintem baromság.Amikor erről beszéltünk én azt mondtam,hogy majd akkor ha lesz egy srác akivel szeretjük,tiszteljük egymást és szívesen odaadom neki,na meg persze ha kész leszek rá.Minek kort mondani,mondhatom h 16.De lehet h 15évesen minden körülmény meglesz hozzá és lefekszek vkivel.De lehet,hogy 18évesen még mindig nem lesz barátom.

Mi értelme kort mondani?És miért kell ilyen hamar szexuális életet élni?

Csak én gondolkozok így?

Kort és nemet légyszi írjatok!

14/L


2009. szept. 19. 20:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
hát sztem ne hasonlítsd a maszturbálást a szexhez :D két külön fogalom. a maszturbálás közel nem olyan jó mint a szex.
2009. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
81%

Szerintem egyáltalán nem gond, h 14 évesen még szűz vagy. Sőt! Jól teszed, h vársz addig, amig késznek érzed magad rá. Én is szűz vagyok, és bár nem vagyok egy idealista (nem várom a szőke herceget fehér lovon) azért vannak elvárásaim, és így én pl nem korhoz kötöttem, h mikor vesztem el.. az hülyeség.. sokkal fontosabb, h az illetőben meg tudjak bízni, és szeressem.. és ne csak arra kelljek neki. Könnyű engedni a társadalmi nyomásnak (ami manapság már szinte beteges) és odadobni magad az első jöttmentnek, csak h szabadulj, de nem hiszem, h megéri. Majd annak ajándékozom, akit szeretek. És szerintem ezt így is kéne felfogni.. egy ajándéknak, amit majd a kedvesednek adsz, nem pedig egy tehernek, amitől minél előbb szabadulni kell.

20/L

2009. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek az utolsóval. Az hogy kivel és mikor jött el az ideje, az attól függ, hogy mikor találunk rá a nagy szerelemre. Aki csak úgy odadobja magát, az egy idő után meg fogja bánni, lehet majd csak 5 év múlva, de megfogja.


És igaza van a kérdezőnek. Akinek nincs szerelme, az ennyi idősen inkább maszturbáljon. Nem értem miért kéne fűvel-fával összefeküdni, csak mert dúlnak a hormonok.

A szex persze hogy jó, de csak akkor, ha az ember a megfelelő emberrel teszi.

2009. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%

Örülök h van aki még igy gondolkozik!Minek korhoz kötni?Miért jó versengeni,meg divatból lefeküdni valakivel?Teljesen egyetértek Veled:)

16L

2009. szept. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem baromság megszabni, hogy mikor ideális elveszteni, meg hasonlók... Van, aki már 14 évesen elég érett, van, aki 20 évesen sem.

Én 16 éves voltam, nem terveztem előre, úgy voltam vele mindig, hogyha lesz valaki, akit tényleg szeretek, akkor lefekszek vele. Így is tettem, elég spontán jött az egész, nem bántam, hogy nem tettem meg előbb, vagy nem találtam ki ilyen hülyeséget, hogy pl 18 éves komoig nem vesztem el.

2009. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
70%

_Szerintem_igazad van, a korhatárral csak azt érik el, hogy előbb fogják elveszíteni a szüzességüket

Tiltott fa effektus..

Majd ha én úgy gondolom, meg természetesen a párom is, majd akkor meg fog történni, előbb nem

Érdekes, 17 évesen még korainak tartom


Kedves nagyon lepontozott:

Elég aberrált lehetsz

El tudom képzelni milyen lehetsz, a tipikus *menőmanó* lányok kedvence dejótbuliztam a hétvégén és úgyberugtam hogy ihaj

De mondjuk ez kell a plazacicáknak, aztán a végén AIDS meg társai, de te tudod

2009. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

En pl 16 evesen vesztettem el .. de egyaltalan nem bantam meg azota is nemi eletet elek parommal .. es hat szeretjuk egymast xD

nem korhoz kotott igazad van !!!

erett kell legyel ra es megkel ltalaljad a tokeletes nagy Ot !!

2009. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
57%
Kevés olyan lánnyal találkozok a neten,aki olyan úgy gondolkozik mint Te (pozitív értelemben). Ugyanazon a véleményen vagyok,mint Te...csak Én fiúknál is UTÁLOM,amikor egyik-másik meséli nekem,hogy "15-16 évesen bulin megd*gtam egy csajt és most menő vagyok". pfff....-.-" Ez szerintem elég gáz...vagy Én vagyok ennyire konzervatív. Fiú vagyok,16 éves és SZŰZ! De egyáltalán nem zavar és nem érzem magam "cikisnek" emiatt. Ha szexre kerül sor,csakis szerelemből! :)
2009. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utolsónak:igen,a szexhez szerelem kell.(szerintem,bár sok fiatal szerint nem:S)

2009. szept. 23. 15:46
 20/20 anonim ***** válasza:

én is ismerek néhány lányt, aki 13-14-15 évesen vesztette el, ebből csak az egyik volt tényleg szerelmes. az a gond az egésszel, hogy én 13 évesen nagyon messze voltam a szerelemtől, azt se tudtam hogy ez mit jelent, nem hogy csókolózás, "járás" meg szex...

18/L

2009. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!