Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet ez a dolog így? Ő 33, én 18. részletek alul

Figyelt kérdés
18 évces lány vagyok,és sikerült beleszeretnem egy 35 éves férfiba...Ő fél a dologtól,mert hogy nincs realitása ennek,hogy majdnem dupla annyi idős,mint én.. De tudom,hogy nagyon szeretné,és én is nagyon szeretném... de nem tudom.. Vélemények?
2010. júl. 22. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam már 30 éves pasival, nem gáz ha egy szinten vagytok. :)
2010. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hol vagy Hitler bácsi?
2010. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
örülj neki h kihasználhat egy vén kecske... gratulálok :)
2010. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha szeretitek egymást hajrá. de csak ha tényleg akarod! tényleg nehogy kihasználja a fószer és az első szex után szakítsatok... :S

de szerintem rendben van a dolog. az unokatesóm most 18 és neki 47 éves a pasija, már 3 éve járnak, és az unokatesóm gyereket akar tőle... én őket se vetem meg, csinálják ami jólesik. neked is csak ezt tudom mondani.:)

2010. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
most akkor 33 vagy 35 éves?
2010. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját korosztályodban kéne kutakodnod.Persze ha szeretitek egymást akkor nincs probléma.Csak győzzétek elviselni a kedveskedő kritikákat :S
2010. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha szeretitek egymást amúgy az én helyzetem durvább mivel 16 vagyok és a pasim 32 .engem nem zavar mert minden tökjô de már sokan bepofáztak...amúgy van olyan 16 éves csaj aki korabeliekel kezd?kötve hiszem.max a bányarêmek.
2010. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme, szakítani fogtok a teljesen más érdeklődési körötök miatt MINIMUM (:
2010. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha rengeteg fiatal lány leharcolt férfiakkal kavar akkor mi jut a fiatal fiúknak?Idős nő -fiatal fiú jóval ritkább párosítás mint a fent említettek.Valaki egyszer okoskodott nekem hogy akiket sokszor kikosaraznak a nők (például ezért mert nincs olyan egzisztenciájuk mint egy öregebb pasinak)azok tudat alatt megutálják a nőket és ha végül mégis megházasodnak ezt úgymond "visszaadják" azzal hogy rossz férjek lesznek(félrelépnek, hamar eljár a kezük stb).-Voltaképpen lehet benne valami
2010. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!