Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mennyire bunkó...

Szerintetek mennyire bunkó dolog ez? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Ismerkedtem netről egy lánnyal, cseréltünk képet. Az alapján volt kedve találkozni velem. Túl sokat nem beszélgettünk mondjuk, főleg szexet akart a csaj (igen ő is). Találkoztunk, oda megyek hozzá, mondom neki, hogy Szia XY, erre csak annyit mond, hogy hát nem, és lelép.

A kép amit adtam valóban már 2-3 éves, de annyira durván azért nem változtam meg. Eddig senki nem lépett le így, pedig mostanában is randiztam.

Mit gondoltok? Elég rosszul éreztem magam, szerintem annyit igazán megtehetett volna, hogy pár percet beszélget velem, mielőtt elköszön.


2014. jún. 29. 01:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az illető egy tahó, ez nem vitás. Legalább köszönhetett volna.
2014. jún. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
0%
beztosan borzasztó ronda lehetsz ha így megfutamodott szegény csaj
2014. jún. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
És a képen nem volt ronda? Ugyanmár...
2014. jún. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

Igen, a csajtól egy bunkó-tahó tahó dolog!


Viszont te is gondolkodhatnál, hogy miért nincs benned annyi, hogy készíts egy friss képet. A mai technikáknak köszönhetően nem hinném, hogy akkora fáradtság lett volna!


A csaj egy tahó volt, de a dolog a te hibád!

2014. jún. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ronda, és elég sok nőt megkaptam már.

Ez a csaj nem nézett ki rosszul, de nem volt annyival jobb nő nálam, hogy így kellett volna lelépnie.

És mint írtam soha egy csaj se lépett le így még. Sőt többször volt, hogy én köszöntem el csajoktól, mert annyira nem jött be. De akkor sem egyből, hanem mindig beszélgettem velük egy kicsit, ha már találkoztunk.

2014. jún. 29. 01:37
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a tükör előtt pózolós képeket. Azért azokat adtam, mert azokon sportolok, vagy utazok, vagy hasonló.

Mostanában viszont nem voltam sehol, sokat melóztam.

2014. jún. 29. 01:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor visszanyalt a fagyi ;)
2014. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom, hogy visszautasított, vagy annyira nem jöttem be neki. Hanem ahogy tette az zavar nagyon.

Mintha valami visszataszító ember lennék, pedig nincs így.

Ruhám is rendben volt teljesen 20ezres ing, stb.

2014. jún. 29. 01:43
 9/15 anonim ***** válasza:
Csúnyán megszivatott, lépj túl rajta
2014. jún. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"de nem volt annyival jobb nő nálam" --te is nő vagy?
2014. jún. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!