Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai világban érdekelnek...

A mai világban érdekelnek valakit az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Aki nem szeret vásárolgatni, nem tölt 10-15 percnél többet a készülődéssel, nem vár ajándékot, ha randiztok, csak azt, hogy figyelj rá. Aki nem sminkeli magát, nem pletykálkodik, nem beszél sokat, csak ha megbízik benned. Szereti a focit, de nem érdekli különösebben a divat, és a sok csajos dolog.

2014. jún. 26. 11:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
19-es tökéletesen össefoglalta a lényeget (előző vok, én is nő) !!
2014. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
De én férfiak véleményére vagyok kíváncsi.
2014. jún. 26. 11:49
 23/31 anonim válasza:
Én is ilyen vok
2014. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
igen. /f
2014. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

volt egy ilyesmi barátnőm, vagy fél évig szenvedtem a hiánya miatt miután szakított velem

igazából voltak köztünk problémák miatta de nem ezek miatt amiket leírtál

nem volt ő sem egy plázacica, pénzt is alig költött, bulizni sem járt sehova mert az nem az ő világa inkább velem jött vagy a barátnőivel valahova beülni, esetleg fesztiválokra, a focit azt úgy ahogy szerette de azt is inkább a spanyolok miatt, hétköznapi sulibajárós sminkje annyi volt hogy szemceruza és kész, de természetesen egy alapszintű nőiesség volt benne

főleg akkor viselkedett nőként mikor velem volt és éreztettem vele, hogy az :D

férfitársaim véleménye szerint "szép ugyan de nekik nem kéne" kategória, ennek ellenére akadtak jelentkezők nála szép számmal a kapcsolatunk alatt is akik természetes nem a nagymenő páwagyerekek voltak hanem a semmi extra normális srácok, most is egy ilyennel van együtt

szóval tényleg nem nagy durranás de én olyan szerelmes votlam belé mint még senkibe

gondolom valami ilyesmi lányra gondoltál tehát a válaszom egy határozott igen :D

2014. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

" 19-es tökéletesen össefoglalta a lényeget (előző vok, én is nő) !!"


Az tévedés lesz, az előtted lévő ugyanis én vagyok.

2014. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, ilyennek kéne lennie minden lánynak. De sajnos a média elfajzottá tett egy egész generációt... Az emberekbe hamis ideálokat sulykolnak, ezáltal megfelelési kényszert alakítanak ki. Ennek pedig az az eredménye, hogy leutánozzák azt, amit a tv-ben látnak. Például magukra kennek minden nap 2 kiló vegyszert, hogy megfeleljenek annak a bizonyos hamis ideálképnek, amivel kimosták az agyukat. Szándékosan kiölik az emberekből a szakralitást, hogy aztán a materializmus vegye át a helyét, mert így könnyebb a társadalmat irányítani egy olyan rendszerben, ahol a materiális javak 95%-át te birtoklod.
2014. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Jaj 26-os, az előző nyilván a 19-es előttire vonatkozik, mert tudod, amíg pötyögök, addig nem látom, mit firkásznak itt közbe. De köszönjük az építő megállapítást.
2014. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A leírás alapján semmi nőiesség nincsen benned.
2014. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

a 19-es vagyok és köszönöm.:D


a kérdező meg menjen el vásárolgatni, töltsön több időt a tükör előtt, várjon el ajándékot, és sminkelje magát, pletykáljon, beszéljen sokat, utálja meg a focit.


most jó?:D vagy maradj ilyen és találni fogsz így is valakit, megváltozni nem tudsz:)

2014. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!