Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg gáz ha valaki a mai...

Tényleg gáz ha valaki a mai világban prűd, zárkózott?

Figyelt kérdés

hétvégén voltam kirándulni a barátaimmal. az egyik barátom nagyon bejött nekem. gondoltam megpróbálok vele beszélgetni kicsit közelebb kerülni. egyik barátnőmnek mondtam hogy mennyire tetszik a srác. és ezután fürödtünk a medencében és tábortüzet gyújtottunk. láttam hogy a csaj az ölében ül a srácnak aki tetszik. aztán smároltak. aztán eltüntek. mire körülnéztem mindenkinek volt párja és nekem meg egy két barátnőmnek,barátomnak nem. annyira rosszul éreztem magam. nagyon jól elvoltunk a sráccal még is ő kellett neki aki be volt rúgva és hagyta magát és még beszélgetni sem lehetett vele mert annyira nem tudott beszélni. reggel hallottam hogy lefeküdtek egymással. /megjegyzem én nem akartam lefeküdni a sráccal csak tetszett és közelebb akartam kerülni hozzá/

miért baj az ha egy lány nem rámenős? miért baj az ha egy lány visszafogott és nem mászik a nyakába a pasinak? a pasiknak tényleg az olcsó lányok kellenek akik első szóra belemennek? én nem vagyok képes arra hogy pl. buliban bejön egy srác én is neki és kavarunk és lefekszünk egymással. nem vagyok erre képes. túl gyorsan kötődni kezdek a pasihoz. ez olyan nagy baj? hogy én nem vagyok ilyen? miért keresik a korombeliek mostanság csak a szexet? mikor lettek ilyen olcsóak a lányok?? :/ haverom szerint..akinek elmondtam..nagyon zárkózott vagyok..tényleg igy van? tényleg ekkora baj ez?:/


másik kérdésem:

én sportos vagyok nem vagyok valami nőies. nem tudok bevállalósan viselkedni. nem tudok szexisen táncolni. nem vagyok szexi. hogy vonhatnám fel igy a pasik figyelmét magamra? lehet csak velem van a baj és túl unalmas vagyok.:/ hogy érhetné el egy visszafogott lány hogy felfigyeljenek rá?:/

18/L


2014. jún. 9. 17:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
lehetsz prűd, de ezzel csk bemerevíted a dolgaidat magadnak... és stresszben élni nem jó...
2014. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj, sőt egész rendes csajnak tűnsz.


Viszont egy buliban a legtöbb fiú nem arra megy, hogy egy lányhoz közelebb kerüljön, hanem hogy minél gyorsabban megfektesse. Főleg ha piálós buliról van szó.


Így kevés az esély, hogy egy ilyen buliban fogsz nagy szerelembe esni :D

2014. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
az aki lefekszik egy buliban egy sráccal az könnyűvérű r... mert könnyen adja magát. nem? engem így tanítottak. ne adjam olcsón magam. akkor most béna vagyok? gáz? annyira rosszul érzem magam most úgy szégyenlem magam amiatt hogy én nem vagyok képes bárkivel bármikor lefelüdni..ez tényleg gáz?
2014. jún. 9. 17:47
 4/35 anonim ***** válasza:
60%

Hogy te milyen képmutató vagy. :D

Te nem elvből vagy prűd, hanem csak nem jön össze ami a többieknek meg igen, aztán ettől rosszul érzed magad.

2014. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

2.


Azért nem mindenkinek a farkában van az agya, már bocs. Én inkább választottam volna ezt a lányt, mint a csitrit, aki rám veti magát. Bár lehet csak én vagyok ilyen, akit aznap ismertem meg nem fektetném meg ott helyben.

2014. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

volt egyszer egy srac akit nagyon szerettem. buliban talalkoztunk rosszul lettem es adott vmi gyogyszert. azt mondta c-vitamin. bevettem.azota annyit tudok hogy megfektetett. nem akartam. hiaba szerettem. kihasznalta azt hogy szeretem es atvert.

a szex is hozzatartozik az ember letszuksegleteihez szerintem. mindenki tudja hogy rossz szex nelkul. de ha most belemennek egy ilyen dologba akkor folyton azon aggodnek hogy mikor hallom vissza hogy r*banc vagyok. nem tudok bizni azota az emberekben hiaba lenne akar a legjobb baratom.

2014. jún. 9. 17:54
 7/35 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem vagy rámenős, és megválogatod kivel fekszel le, illetve zárkózott vagy az nem prüdség.

A prűd az teljesen mást jelent.

zárkózott vagy, és nehezen engeded el magadat, hogy "ereszd el a hajam" party-ban ugyanúgy tudj viselkedni mint mások.

Ámde.

Te ilyen vagy. Ez nem jelenti, hogy rosszabb mint mások. Nem vagy ettől kevesebb. Biztos vagyok benne, ha szexpartnert akarnál magadnak az menne, akár csak egy jó beszélgetés pár sör mellett.

Szóval nem látom a problémát. Vagyis annyiból igen, hogy azt hiszed, hogy a te másféle viselkedésed negatívum, holott nem.

2014. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

kedves 4.

akarmilyen hihetetlen vannak meg lanyok akik nem mennek bele csettintesre egy ejszakas kalandokba. csak..allitolag ez gaz..vagy nem tudom.

2014. jún. 9. 17:57
 9/35 A kérdező kommentje:
az en tarsasagomban, koreimben sok az olyan ember aki csak szexet keres es ezt nem a szerenyebb lanyok koreben keresik. egy szerenyebb lany mivel tudja magara vonni a figyelmet?
2014. jún. 9. 18:01
 10/35 anonim ***** válasza:

Az alkalmi partnerekhez bizony kell a diszkréció. :) Próbálj meg férfiakkal ismerkedni kisfiúk helyett ;) Ők már tudják, hogy ami a szobában történik az ott is marad.

És nem értem miért nem jelentetted fel azonnal azt a srácot. 3-4 évet biztosan megkapott volna, de az 5-6 sem kizárt erőszak, és kábítószerre való visszaélésért. Ezért jók a régi jóbarátok, és házibulik, ott vigyáznak egymásra az emberek, és tényleg a szobában marad ami ott történik ;)))


Rendben van a gondolkodásod, látod amit kell, érthető a bizalmatlanságod. Hidd el, nincsen veled gond. Csak tanuld meg le---rni mások véleményét, és tőlük függetlenül élni. Akkor egyrészt nyugodtabban élnéd nemi életedet, másrészt nem kattognál ilyeneken, mint a kérdés :)

2014. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!