Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg gáz ha valaki a mai...

Tényleg gáz ha valaki a mai világban prűd, zárkózott?

Figyelt kérdés

hétvégén voltam kirándulni a barátaimmal. az egyik barátom nagyon bejött nekem. gondoltam megpróbálok vele beszélgetni kicsit közelebb kerülni. egyik barátnőmnek mondtam hogy mennyire tetszik a srác. és ezután fürödtünk a medencében és tábortüzet gyújtottunk. láttam hogy a csaj az ölében ül a srácnak aki tetszik. aztán smároltak. aztán eltüntek. mire körülnéztem mindenkinek volt párja és nekem meg egy két barátnőmnek,barátomnak nem. annyira rosszul éreztem magam. nagyon jól elvoltunk a sráccal még is ő kellett neki aki be volt rúgva és hagyta magát és még beszélgetni sem lehetett vele mert annyira nem tudott beszélni. reggel hallottam hogy lefeküdtek egymással. /megjegyzem én nem akartam lefeküdni a sráccal csak tetszett és közelebb akartam kerülni hozzá/

miért baj az ha egy lány nem rámenős? miért baj az ha egy lány visszafogott és nem mászik a nyakába a pasinak? a pasiknak tényleg az olcsó lányok kellenek akik első szóra belemennek? én nem vagyok képes arra hogy pl. buliban bejön egy srác én is neki és kavarunk és lefekszünk egymással. nem vagyok erre képes. túl gyorsan kötődni kezdek a pasihoz. ez olyan nagy baj? hogy én nem vagyok ilyen? miért keresik a korombeliek mostanság csak a szexet? mikor lettek ilyen olcsóak a lányok?? :/ haverom szerint..akinek elmondtam..nagyon zárkózott vagyok..tényleg igy van? tényleg ekkora baj ez?:/


másik kérdésem:

én sportos vagyok nem vagyok valami nőies. nem tudok bevállalósan viselkedni. nem tudok szexisen táncolni. nem vagyok szexi. hogy vonhatnám fel igy a pasik figyelmét magamra? lehet csak velem van a baj és túl unalmas vagyok.:/ hogy érhetné el egy visszafogott lány hogy felfigyeljenek rá?:/

18/L


2014. jún. 9. 17:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Csinos vagy tényleg, és azt kell mondjam kifejezetten vonzó. Szóval biztosan csak magadban nem bízol ez minden problémád :)
2014. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

18.


azt hiszem felreertettel.

nem tudom nalad mit jelent az hogy felhivni magadra a figyelmet /valoszinu a d*gast/ de en ismerkedni szeretnek. szeretnem ha egy buliba/szorakozohelyen anelkul szolna hozzam egy srac hogy ki kene raknom amim van vagy anelkul hogy konnyuverukent viselkedek /nem mintha csinaltam volna valaha ilyet/. nem mondtam azt hogy nem szoktam ismerkedni, csokolozni a buliban /evente max 3x/. de a tobbiek ebben a nyaralasban nem csak kavartak hanem szexeltek is. nekem ez csapta ki a biztositekot. nem a csokolozas es kavaras. de ha csokolozok is valakivel egy discoban pl. nem olyan ember lesz akit 5 perce ismerek.

2014. jún. 9. 18:50
 23/35 anonim ***** válasza:
majd írok valamit, csak most nem tudok
2014. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, kiegészítve, hogy a lány nem lenne őszinte, és irigykedik.

Szimpla értékzavarba került. Más az amiben felnőtt, és otthon tanítottak, és nevelték, és most mégsem így van, ahogy a környezetében látja.

És most nem tudja, hogy alkalmazkodjon, adjon le magából, abból amit tanítottak, mert másképp nem fogadják el, nem veszik be, lemarad.

2014. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
azt hiszem tokeletesen leirtad.
2014. jún. 9. 21:49
 26/35 anonim ***** válasza:

na igen, ezt kellett valakinek végre így megfogalmaznia! :D


szerintem az a normális értékrend, amire tanítottak. Igenis legyen tartásod, és ne hagyd magad elkurvulni! már ha komoly kapcsolatban gondolkozol. nyilván a többiek nem, de most ezért ne akarjanak már megváltoztatni téged!

amúgy nem buták nagyon akiket barátoknak hívsz és bulizgatni jársz velük? Meg mi az, hogy tudták, hogy elkábítottak és megerőszakoltak, aztán csak hónapokkal később szóltak? meg hogy jaajj, az nem is üt ki... peersze! jó, hogy nem azt hozzák ki a végén, hogy te erőszakoltad meg a srácot... -.-

meg a csaj, amelyik direkt rányomul arra, aki neked tetszik.. legalább megtudtad, hogy úgysem illettél volna össze egy ilyen fas.szal.

miért járkálsz ilyenekkel? komolyan!

nem értem miért kellene feltűnősködnöd csak azért, hogy néhány pö.cs észrevegyen.. szóval ne hagyd magad megváltoztatni, keress másik társaságot!



amúgy jól nézel ki, szóval az teljesen jó, ha sportosan öltözködsz.

ja, meg ezt nem értettem az előbb, hogy a stílusodra írod, hogy sportos :))

add önmagad, legyél nyitott! ennyi elég :)


amúgy mindig is voltak riba.ncok meg ilyen nőcsábászok, és mindig is lesznek. kereslet-kínálat.


21f

2014. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
nem olvastam mindent végig, mármint a kommenteket, csk annyit írok, h fogalomzavarod van. nem attól vagy prűd, mert nem fekszel le vkivel egy buliban. hanem pl attól hogyha majd lesz pasid, szexeltek, és pl te nem akarod csk takaró alatt, sötétben.. vágod..
2014. jún. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:

Nem kell több annál hogy egy lány sportoljon. Az, hogy egy p@%#öt fogtál ki, (legalábbis berúgva az) arról nem tehetsz. Viszont a LEGTÖBB lánynak az ilyene kellenek. Remelem nem ilyen vagy :D

Mássz az ölébe, aztán smarlee, de ha akciozni akar, akkor mondd meg hogy a macinak várni kell a málnára.

2014. jún. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:

Most láttam a képet. Hagyd a francba. Nehogy beérd vele!

Olyan jól nézel ki, hogy az mar szemétség!! Sok sikert a továbbiakban!

Amúgy meg te is kezdeményezhetsz. Ma mar nem szégyen (:

2014. jún. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
kezdemenyeznek en csak nem nagyon tudom hogy kell. felek hogy beegek vagy kinevet vagy elkuld.
2014. jún. 11. 09:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!