Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mennyire toleráljátok...

Fiúk! Mennyire toleráljátok azt egy lánynál ha eléggé visszahúzódó, zárkózott és testileg sem a legszebb, de egy önhibáján kívüli tragédia miatt?

Figyelt kérdés
Adnátok neki esélyt arra, hogy megismerjétek, vagy ha nem tetszik akkor már nem is érdekel titeket (még ha az arcával nincs baj)?
2014. máj. 11. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A legjobb szerintem a közlékeny, és barátkozós...

De a többinek is van esélye, ha nem ribi.

2014. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek adok,na jó,fiúknak nem
2014. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem én adnék neki esélyt. De mi történt?
2014. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi a testi hiba? A személyiségétől függ adok-e neki esélyt, nem attól, hogy visszahúzódó-e.
2014. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Semmi esélyt nem adnék nekik. Az ilyen visszahúzódó lányok rúgják a legnagyobbakat az emberbe.
2014. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát röviden annyi, hogy bántották elég sokat...
2014. máj. 11. 19:58
 7/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy bántották?
2014. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen. Attól, hogy valaki visszahúzódó lehet neki nagyszerű személyisége. Személy szerint én jobban szeretem a nyugodtabb fajta embereket. Értem azt a nyugodt alatt, hogy nem hívja fel magára a figyelmet stb... Még ha egy buliban ülne lehet, hogy akkor is oda mennék hozzá. Szóval igen.
2014. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt szokták úgy hívni angolul, hogy too much baggage. Én is ezért nem tudok ismerkedni férfiakkal, egyszerűen nem tudom, hogy hogy viselkedjek valakivel, ha tetszik.
2014. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az itteni válaszok nem mérvadóak. Ugyanis a többség soha nem látott pinát... Így bármit megtesznek, hogy benyaljanak egy csaj kérdezőnek.

Élőben kérdezd meg az embereket.

2014. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!