Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai világban érdekelnek...

A mai világban érdekelnek valakit az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Aki nem szeret vásárolgatni, nem tölt 10-15 percnél többet a készülődéssel, nem vár ajándékot, ha randiztok, csak azt, hogy figyelj rá. Aki nem sminkeli magát, nem pletykálkodik, nem beszél sokat, csak ha megbízik benned. Szereti a focit, de nem érdekli különösebben a divat, és a sok csajos dolog.

2014. jún. 26. 11:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Persze , hogy igen
2014. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Azért igényesnek és csinosnak kéne lenni... ez nem a vakolatot jelenti, de azért: szolid smink, csinosabb ruhák..
2014. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Mindkettőre plus egy kicsit a viselkedésére is.


Természetesen otthon abba van amiben akar otthon senki sem öltözik ki.

2014. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
13-as vagyok aki a 9-es is bocsi.
2014. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha meleg pasik között keresgélsz.
2014. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Általában póló, farmer, nyáron ruha, és/vagy szoknya. Alakról nem tudok nyilatkozni, nem sovány, nem is duci, olyan átlagos.

Hogyan kellene viselkedni, hogy lányos legyen?

Nem ül órák hosszat a gép előtt, nem nézi meg percenként a telefonját. Szeret kikapcsolódni. Ha úgy van, szeret bulizni, de nem issza le magát, tud mértéket tartani.

2014. jún. 26. 11:36
 17/31 A kérdező kommentje:
15-ös, miért mondod ezt?
2014. jún. 26. 11:37
 18/31 anonim ***** válasza:
Nőies viselkedés... ezt nem lehet igazán tanulni, vagy elmagyarázni.. vagy van kisugárzásod, vagy nincs. Az én párom előttem a túldekorált libákra bukott, majd velem kb havonta közli évek óta, hogy egy pislogásomban több a nőiesség, mint bennük, pedig átlagos eleganciával öltözködöm, kevés, ízléses kiegészítőket hordok és szolidan sminkelek, azt sem rendszeresen.
2014. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Nem szeret vásárolgatni? Miért? Az olyan jó program, ahhoz nem kell butuskának lenni. Én szeretek (pedig rendes állásom van:D).


10 percben a fogmosás+hajkefélés is benne van? mert az elég para akkor...és nem sminkel? tökéletes az arcbőre? vagy hogy csinálja?


mit jelent, hogy nem érdeklik a csajos dolgok? nem jár csinosan? trampli?


nehéz ezt megmondani, hogy ez a pasiknak bejön-e. Van pl. aki szereti, ha egy nő szép, csinos mindig, van rajta kis smink. És szereti ha a csaja nem "pofázik" a fociról, hanem a barátaival megy meccsre. És van, aki szereti, ha egy lány cserfes.:)


27N

2014. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Persze, a focit kivéve. Mert én nem nagyon szeretem azt a figyelemelterelő cirkuszt.
2014. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!