Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, nektek melyik a...

Srácok, nektek melyik a vonzóbb, ha egy lány nyitottabb, felszabadult személyiség vagy ha csöndes, kicsit zárkózott?

Figyelt kérdés
Akár alkalmi, akár hosszútávú kapcsolatot tekintve kérdezem.
2014. jún. 25. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor gondolom te az utóbbi vagy
2014. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyitottabb jobb.
2014. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy nyitott lánnyal könnyű kommunikálni, míg egy csöndessel egyáltalán nem...

Alkalmi kapcsolatot pedig nem is akarok, csak NAGYON komolyat. Márpedig egy zárkózott személlyel nem igazán fogok tudni szoros kapcsolatot kialakítani.


23/F

2014. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nyitott,felszabadult jobban tetszik.
2014. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomi-91 válasza:

Én a csendes és zárkózott lányokat szeretem jobban, mivel én sem vagyok egy szószátyár. Általában keveset beszélek, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem vagyok képes kiállni magamért, vagy valaki másért, aki fontos nekem.

Alapjáraton csendes vagyok ugyan, de ha kell, akkor határozottan kiállok az érdekeim mellett.


Nem a szavak határozzák meg, hogy milyen ember vagy, hanem a tetteid. Én sem szavakkal, hanem tettekkel váltom valóra mindazt, amit eltervezek. Egy lánytól pedig egyetlen őszinte mosoly is képes többet jelenteni nekem, mint szavak milliói.


22/F

2014. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!