Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak a hétvégén kezdtünk el...

Csak a hétvégén kezdtünk el írni, de nagyon szimpatikus, megkedveltem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval szombaton kezdtünk el írni,meg írtunnk tegnap is,de ilyenkor órákig írunk,s egymásnak kölcsönösen szimpatikusak lettünk,ráadásul tegnap már azt írta,hogy nagyon várta a beszélgetésünket,és szerintem nagyon sok mindenben hasonlítunk is.De sajnos úgy búcsúzott el,hogy ebből nem lehet több,csak plátói,stb.,én én nem értem,mert még csak most kezdtünk el úgy igazán megnyílni egymásnak.Elvileg van barátnője,szóval én teljesen megértem,de akkor meg miért jelentkezett ő mind2ször,és miért írt velem annyit,miért mondta,hogy szép vagyok,stb.?

17/L (Ha legközelebb jelentkezne,mert én direkt nem fogok,nehogy félreértse a szándékaim,szóval akkor hogy reagáljak,legyek kimért?)



2014. jún. 22. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

1. lépés: felnőni. Ha barátnője van és koptat, akkor hagyni a fenébe,

2. lépés: ha nem lesz barátnője és nem koptat, akkor akcióba lendülni. Randi miaszmás.

2014. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó,én mondtam is neki,hogy megértem,de utána is még vagy 10 percet írt a semmiről.
2014. jún. 22. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
tette a szépet. Ne hagyd magad, ha nem akarsz magadnak problémát.
2014. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!