Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ez is lehet egy jele...

Lányok, ez is lehet egy jele annak hogy szimpatikus vagyok a lánynak vagyis hogy van valami esélyem?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal,pár szót váltottunk majd megkerestem fbn és ráírtam.A válaszaiban mindig van kérdés vagyis hogy kérdez rólam és dolgokról.Lehet azért mert élőben szimpatikusnak talált és azért érdeklődik.Gondolom ha nem lettem volna neki szimpatikus akkor nem írna vagyis nem kérdezne rólam.
2014. jún. 20. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű szimpatikusnak talált. Igen. Ha akarsz tőle valamit próbálkozz be nála.
2014. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem mindenki szeret olyan emberekkel beszélgetni, akik nem szimpatikusak.
2014. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy szimpatikusnak tart :) ha valaki nem szimpatikus azt nem kérdezgetem, hogy minél többet beszélgessünk :)
2014. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!