Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érjem el, hogy ne tartson...

Hogy érjem el, hogy ne tartson mindenki parasztnak csak mert nem haverkodok azzal aki nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
A legfrisebb ilyen sztori az, hogy egy nálam alig idősebb srác halálra cikizett a korom miatt ami naná, hogy nem esett jól. Utána próbálta annyival elintézni a dolgot, hogy csak viccelt és elkezdett jópofizni, mintha évek óta ismerném. Pár óra beszélgetés után azt mondta, hogy viselkedjek így nyugodtan, de ne csodálkozzak, hogy mindenki utál. Jelzem, nem viselkedtem vele degenerált módon, egyszerűen nem volt szimpatikus a viselkedése.
2014. jún. 22. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, nem kell mindenkivel jópofizni...
2014. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem kell elérned. Miért akarsz te mindenkinek megfelelni? Miért érdekel olyanok véleménye, akik számodra nem szimpatikusak? Egyszerűen tudatosítsd magadban, hogy az illető értékrendje nem azonos a tiéddel - hiszen ez már bebizonyosodott, azért nem szimpatikus -, tehát ha nem felelsz meg az ő értékrendjének, akkor büszke lehetsz magadra, mert a tiéd hiteles! :)

Nagyon sok olyan ember van, aki másokat minősít, ha nem úgy viselkednek, ahogy ők szeretnék. De ez az ő bajuk, nem a tiéd! :) Nem felelhetsz meg mindenki elvárásainak, mert akkor saját magadnak nem fogsz tudni megfelelni!

2014. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szimpátia fogalom az egó illúziója, missis Z. :) Egyébként meg senki nem cikizett téged, csak te veszed túl komolyan a dolgokat.
2014. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Z mint kicsoda? Zoé? Sajnálom de azt hiszem összekeversz valakivel :)
2014. jún. 22. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
# 4: na látod, erről van szó! Valaki a saját kudarcélményeit vetíti ki rád, nem is neked szól, te meg magadra vennéd. Hülyeség! :) Akinek problémája van önmagával, az oldja meg, nem a te dolgod! :)
2014. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 4


Ne tedd a hülyét. :)

2014. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek! Két hét után hazajöttem és rögtön lehülyéznek :D
2014. jún. 22. 14:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hülyéztelek le, csak azt mondtam, hogy ne tedd a hülyét... :) Egyébként lehet, hogy tényleg nem te vagy az, akire gondolok, meg tudsz bocsájtani amiért megrágalmaztalak? :)
2014. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze :) Mi győzött meg? :D
2014. jún. 22. 15:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Elolvastam még egyszer a kérdést. :) Először "alig" helyett "sokkal" idősebbet olvastam valamiért. :)
2014. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!