Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok Titeket megszoktak...

Sulek Péter kérdése:

Lányok Titeket megszoktak szólítani az utcán csak úgy? örülnétek neki?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10:


A valóság nem azt adja vissza, amit te mondasz. A nők kb. kétharmada, akiket leszólítok, nagyon elfogadónak bizonyul és örömmel veszi a közeledést. Általában 5-6 leszólított lányból 1 meg szokta adni a számát is, amiből a legtöbb esetben egy randi kerekedik ki pár napon belül.


A nőknek nem kifejezett célja ismerkedni, de ezt nem úgy mondom, ahogy te. A férfiaknak az, hiszen ők a kezdeményezők, az aktívak. A nők pedig akik belemennek a dologba, nyilván szintén örömmel veszik. A hatalmas napközben ismerkedés egy 10-15 perces beszélgetést jelent, ami alatt megkedveltetem magam a lánnyal annyira, hogy a végén megadja nekem a telefonszámát.


Aki úgy sem érdeklődik, mint te és elhajt, azt megértem. Mondom, kb. 3-ból 1 nő általában fél percen belül lezárja a beszélgetést. Így jártam. Na és? Akkor megyek a következő, számomra vonzó nőhöz.

Valóban nem. A nők és a férfiak azért (is) vannak (ebből a szempontból), hogy kielégítsék egymás romantikus, intim és szexuális igényeit. Viszont mivel a férfiak a kezdeményező fél, míg a nők 3 másodperc alatt kaphatnak szexet, ha akarnak, ezért a férfiaknak kell próbálkozni a nőknél.


Sok lány nagyon szereti a nappali közeledést feléjük. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a fülhallgatós lányoknál is lehet nyugodtan próbálkozni. Egy csomóan közülük akik egész nap zenét hallgattak és pont azért nem közelít feléjük senki soha, mert azt hiszik hogy mennyire lefoglalja őket a zenehallgatás, valójában sokszor ki vannak éhezve egy kis társalgásra, társaságra.

A saját világodat ne vetítsd ki minden nőre.

2014. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

mi az, hogy a valóság???? az én valóságom nem valóság, csak a tied? én azt írtam le, ahogy ÉN állok a dologhoz, és hogy szerintem ne zaklasson embereket az utcán.


biztos imádják a 12 éves lányok a kioktató, bicskanyitogató stílusodat, nekem nem jönne "át":D

2014. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az általános valóságról beszéltem, azt nem látod át. Te csak egy nő véleményét ismered a kérdésben. A sajátodat. Én már több ezer nőét és ez elég arra hogy nagy átlagokról beszéljek.


Mikor azt mondom, hogy 3-ból 2 nő örömmel fogadja egy férfi nappali közeledését, még ha abból nem is lesz semmi, akkor a többszáz, de valószínűleg már ezer feletti példáról beszélek amit én megtapasztaltam a való életben, a nappali kezdeményezéseim során, évek alatt.


Érted? Vannak olyan nők is, mint te, de a többség nem ilyen. Komolyan. Leírokegy több bekezdéses, átfogó választ a gondolataimról, erre ilyen választ kapok tőled. Gúnyolódás? Kérlek beszéljünk kulturáltan egymással.

2014. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

azt írod, több ezer. hány éves vagy, hogy több ezer nőnél próbálkoztál be? Több ezer?:D és mennyi időd van erre? utcán pásztázó szatír vagy, vagy mi?


és igen, a kérdező azt kérdezi: titeket szoktak megszólítani? hogy az istenbe tudnám leírni minden nő véleményét. inkább te vagy a fura, hogy férfi létedre megnyitottad a kérdést.

2014. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok és kb. 4 éve kezdtem el aktívan a nőknél való kezdeményezést. Nem több ezer, hanem azt gondolom hogy kb. ezer körül lehet most a szám, szerintem valamivel ezer felett.


Gondolj bele, ez az ezer körüli szám egyáltalán nem sok. Mit jelent ez 4 év alatt? Azt, hogy kb. 1,5 naponta szólítok le 1 lányt. Ez nem túl sok. Ráadásul nem is így szokott lenni, hanem mondjuk hetente-kéthetente egyszer szólítok le sok lányt, addig, amíg be nem gyűjtök legalább 1-2 telefonszámot.

Még egyszer: Egy leszólítás az első mondattól a telefonszám elkéréséig kb. 10-15 perc, ráadásul egy csomó beszélgetés véget ér az első 30 másodpercben. Vagyis hetente kb. 1 órát szánok arra, hogy lányokkal ismerkedjek. Ez aztán nem túl sok idő.


Azért nyitottam meg a kérdést, mert érdekes lehet egy férfi véleménye a kérdésben, aki sok lányt szólított le és ilyen téren több tapasztalattal rendelkezik, mint a férfiak 99%-a. Ráadásul azt gondolom a kérdező egy fiú, aki szeretné ilyen téren kipróbálni magát, de még nem szedte össze hozzá a kellő bátorságot.


És még egy dolgot akarok mondani: Az eredeti felvetésekre miért nem reagálsz? Mindig felvetsz valami újat a válaszaim után, belekötsz valami új dologba, ahelyett (vagy amellett), hogy azokra is reagálnál, amiket én mondtam. Elismered akkor, hogy nem minden lány olyan mint te és sokuk kifejezetten nem bánja, ha egy férfi nappal kezdeményez nála?

2014. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Elismered akkor, hogy nem minden lány olyan mint te és sokuk kifejezetten nem bánja, ha egy férfi nappal kezdeményez nála?"


Már ezerszer leírtam ezt, hogy így van. De mivel okos enged: igen, elismerem. Te meg menj és csajozz tovább...még ezer csajt kívánok neked, Kamu Don Juan:)))


Legalább ne írtad volna le, hogy többezer, meg hogy ezer, akkor a 12 évesek benyalták volna, de így már ők sem.:/

2014. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ezt írtam eredetileg a 13-ban:

"...akkor a többszáz, de valószínűleg már ezer feletti példáról beszélek amit én megtapasztaltam..."

Én kérek elnézést, hogy egy bekezdéssel fentebb pedig több ezret említettem. "Több, mint ezer"-re javítom utólag, ha már szerk. gomb nincs. Ami lehet a valóságban 800, 1000, 1200, 1400 is. Nem számolom, csak tippelem.


Ráadásul leírtam értelmesen hogyan jöhet össze több mint ezer. Te tényleg nem fogod fel?

Több mint ezer nőnél való kezdeményezésre egyáltalán nem kell sok időt szánni. Átlag heti 1 óra, 3 év alatt. Egy nappali, utcai kezdeményezés lezajlik 10-15 perc alatt amíg telefonszámot kell szerezni, de sok esetben leráznak 30 másodpercen belül. Ez sok arra, hogy csajozzak, barátnőt találjak?


Tudod a nőknek talán soknak tűnik, de ez azért van, mert a nők bármikor találhatnak ingyen szexet és nem a nők azok, akik kezdeményezni szoktak. A férfinak kell próbálkozni aktívan, ha akar valamit a nőktől. Persze hogy egy átlagos férfi ezért több időt tölt ismerkedéssel, mint egy átlagos nő. Egy férfinak sokkal kevésbé pottyannak az ölébe ilyen dolgok, mert a férfi az aktív, kezdeményező fél. Ezt nem úgy mondom, mintha egy jó vagy rossz dolog lenne - Ilyen az élet és el kell fogadni, meg kell érteni.


A legtöbb férfi azért fosós és azért nem ezer nőnél kezdeményez 1-2 év alatt, mert "rosszul esik neki", ha visszautasítják. Ilyen voltam régen én is, amikor évi 10 lánynál kezdeményeztem jó esetben. De ebből ki kell nőni. Ki kell fejleszteni a képességet, hogyha egy lány elküld, elutasít, akkor 10 perc múlva megszólíthasd a következő neked tetsző lányt. Ha ez a képesség megvan, akkor sokkal nagyobb esélyeid lesznek. Szerinted melyik fiú talál hamarabb barátnőt: Aki 3 hónap alatt 5 lányt szólít meg, vagy aki 3 hónap alatt 50-et? Az elsőnek lehet hogy nem is jön össze egyik sem, de a másodiknak valószínűleg nem is kell végigmennie az 50-ig, hogy olyan lányt találjon akivel kölcsönösen vonzódnak egymáshoz.

2014. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

De ha ilyen sikeres vagy, miért kellett ennyi lányt megszólítanod? És miért kell még mindig? hogyhogy nincs barátnőd? érted, hogy milyen ellentmondásos ez?


mintha én adnék tanácsot, hogy ha sok kaját dobsz ki, akkor jól főzöl...

2014. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, ha ilyen sok kapcsolatod volt ahogy írtad, akkor hogy lehet, hogy egyik mellett sem akartál megmaradni hosszabb távon? Mi értelme így az ismerkedésnek, ha a nőket csak eldobható rongyként kezeled? Hetente-kéthetente elindulsz leszólítgatni idegeneket. Azt még érteném, ha 1-2 évig ezt csinálnád, annyi idő alatt a sokból biztos lenne minimum 4-6 akikkel hosszabb távon is akarnál tervezni, de hogy neked 4 éve ez a "hobbid" ezt nem értem.

Mert szerintem ez nálad már hobbi, már bocsánat. De ha rendszeresen ezt csinálod, még akkor is ha sikerrel jársz, és utána megint elkezded leszólítani a csajokat, majd megint siker, megint leszólít.... szóval ha terved lenne bármelyik lánnyal, akkor nem mennél neki újra meg újra a leszólításos dolognak.

Mert azt nem hiszem el, hogy 4 év alatt egy normális lányt se fogtál ki még.

Te ezt élvezed, hogy kihasználod őket?

Kérlek magyarázd már el a dolgot, mert k*vára nem értem. Én 23 éves vagyok, és nő, de nekem a te hozzáállásod gyerekesnek tűnik, vagy legalábbis dacos tinik viselkedésére emlékeztet akik csak az élvezeteket hajhásszák, és semmi komoly dologba nem mernek belekezdeni.

2014. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!