Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok Titeket megszoktak...

Sulek Péter kérdése:

Lányok Titeket megszoktak szólítani az utcán csak úgy? örülnétek neki?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 20:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
milyen pasiknak örülnétek milyen nektek az úgynevezett álom :) hogyan szólítson le minek szoktatok örülni?
2014. jún. 15. 20:58
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Te se, én se, egyikünk se felelne meg ezeknek.
2014. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem így működik. Milyen pasi az álom? Akiről a beszélgetés során kiderül hogy érdekes, normális. Tudjátok, a lányok nem úgy kívánják meg a fiúkat, mint ti a lányokat. A fiúkban van egy kapcsoló, ami egyből bekapcsol ha csinos lányt látnak, de az átlagos férfiak (a férfiak 80-90%-a) nem első sorban a kinézetével fogja meg szerintem a lányokat, hanem a stílusával, testbeszédével, viselkedésével és hogy tudja mit kell mondani. A lányokban lassan kell a vonzalom kapcsolóját bekapcslni, nem egy mozdulattal, mint a fiúknál.


Nekem olyan srác lett egyszer a barátom, aki az utcán azt kérdezte tőlem hogy merre van a közelben állatkereskedés. Aztán beszélgettünk vagy 10 percet, a végén elkérte a számom és később randira hívott.


Később bevallotta hogy csak tetszettem neki és ezért találta ki az állatos dolgot, hogy legyen valamilyen eszköze, amivel leszólíthat. Szerinte ez sokkal jobban működött a lányokon, mint az, hogyha valaki egyértelműen ismerkedési szándékkal közelít. Nem mindegy hogy egy lány 80% eséllyel hiszi azt hogy közelítesz felé (mert nem közvetlenül nyomulsz, csak közvetve), vagy 100% eséllyel hiszi azt, mert tök egyértelmű és úgy mész oda.


Szóval szerintem nem nagy ügy, ha ő meg bírta csinálni hogy teljesen ismeretlenül leszólított engem úgy, hogy 10 másodperc egymással szembe menés után eldöntötte, hogy tetszem neki és cselekedni kell. Ez is szimpatikus volt.

2014. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

a napokban egy tetovált és valamennyire izmos korombeli srác a haverjával beszélgetett az egyik forgalmas városi buszmegállóban, majd mikor meglátott onnantól kezdve folyton nézett, nem is kicsit volt az arcára írva, h tetszettem neki, és mi tagadás nekem is tetszett, de mégse jött oda, pedig kivételesen örültem volna egy ilyennek, mert nagyon az esetem volt, és még butának sem nézett ki.

Az utcán ne szólítson le senki, mert valszeg épp valahová tartok olyankor, de ha várakozom, akkor jöhetne valaki, az nem zavarna.

23N

2014. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
na igen az izom mindig nyerő én sajnos nagyon vékony vagyok, kisfiús is, szerintem nekem nem örülne egy lány sem, de ha kigyúrom magam lehet kedvem lesz újra leszólítani lányokat majd meglátom még, tapasztalataim szerint tényleg nem igazán szeretik ezt, kivéve ha várnak buszra vagy épp ülnek egy padon és úgyis ráérnek
2014. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nem azért írtam, h kicsit izmos volt, mert az a legfőbb szempont, egyáltalán nem az, csak mivel ujjatlanba volt, így nyilván feltűnt, és így tudom jellemezni írásban


A tetszett rajta, az a kisugárzása, látszott rajta, h nem egy tipikus magyar pesszimista felfogású, és jó kedve is volt

2014. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem szoktak megszólítani és nem tudom, hogy örülnék neki vagy nem.
2014. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szoktak megszólítani, köszönni nekem, és szóba elegyedni velem. Vékony, szőke, alacsony lány vagyok, 26 éves.


Én gyűlölöm ezt, ne szóljanak már hozzám. Bármilyen pasi szólít le, hányingert kapok, ha jó pasi, ha nem. Az ember nyilván ügyet akar intézni, válogatni akar a boltban, mobilozik, vagy zenét hallgat, erre megszólítják.


ne csináld ezt senkivel, baromi idegesítő!

2014. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8:

Nagyon sok lány baromi nyitott tapasztalataim szerint az ilyen formájú ismerkedésre.


Régen csak szórakozóhelyekre jártam esténként, de rájöttem hogy így rengeteg lányról "lemaradok". Gondolj bele, te lehet hogy például jársz olyan szórakozóhelyekre esténként, ahol mindig alkalmad nyílik az ismerkedésre, vagy úgy általában olyan közösségekben mozogsz, ahol alkalmad van rá.


De sok lány nem ilyen, például nem járnak bulikba és nem fordulnak meg annyi új helyen sem, hogy sok új emberrel megismerkedjenek. Ruhabolt, élelmiszerbolt, az utca, kávézó, a busz, a buszmegálló - Ezek mind kiváló helyek lányoknál való kezdeményezésre. És legalább a nők fele nem olyan, mint az előző válaszoló, hanem sokkal befogadóbb, aki örül ha közelítenek hozzá.

2014. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

de miért hiszed, hogy az emberek legfőbb célja egy hétköznapon az, hogy megismerkedjenek valakivel???? Én szingli vagyok, de mégsem akarok megismerkedni senkivel egy utcán, vagy DM-ben. Bulizni nem járok (27 vagyok, pont az uncsi borozgatás és a Morri2 között vagyok életkorban), és nem mozgok új emberek között folyton.


De szerintem zaklatás, hogyha valaki megszólít az utcán/buszon, vagy bárhol. Nem azért vannak a nők, hogy mint egy katalógusból, ti válogathassatok...tudod, mi is emberek vagyunk, akik pl. szeretnek hosszan nézelődni egy boltban.


érthető vagyok?

2014. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!