Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok titeket leszoktak...

Sulek Péter kérdése:

Lányok titeket leszoktak szólítani az utcán vagy szoktak veletek flörtölni?

Figyelt kérdés
csak úgy érdeklődöm pl itt a jó idő előfurolt veletek mostanában? vagy csak úgy általában le szoktak titeket szólítani?
2014. máj. 23. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult már nem is egyszer hogy leszólítottak az utcán, kedvesen, udvariasan de határozottan közeledett a fiatalember és jól elbeszélgettünk :)
2014. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22 év alatt egyszer fordult elő.
2014. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És milyen indokkal/szöveggel szólítottak meg titeket?
2014. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden esetben a kinézetem miatt állítottak meg, azzal a nem titkolt szándékkal hogy megismerjenek közelebbről :) #1
2014. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

'Szia. Nagyon szimpatikus vagy, gondoltam idejövök hozzád."

Nekem is szimpi volt a srác, azóta is dumálunk, ha még abban a buszmegállóban egymásba botlunk :)

2014. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem jellemző.

Egyszer leszólított egy srác, de annyira meglepődtem, hogy kb. köpni nyelni nem tudtam, és elhajtottam szegényt azzal az indokkal, hogy van barátom. Ami egyébként igaz is, csak kicsit viccesen jött ki az egész szitu:D

Odatekert mellém bringával, mondta, hogy látott már erre párszor, nem innék-e meg vele vmit. Tök megijedtem, és mondtam, hogy nem. Visszakérdezett, hogy miért, én meg csak annyit tudtam kinyögni, hogy "Nem szoktam az utcán ismerkedni. És amúgy is van barátom". Szóval elég gáz volt. Ha most történne megint, biztos nem így viselkednék, de tényleg annyira meglepett a dolog, hogy nem tudtam értelmesen reagálni:DD


Meg volt még egy alkalom, amikor egy kocsmában a pultnál álltam sorba, és a pultnál ült egy srác. Vártam a soromra, ő meg mondta, hogy addig üljek le. Jót beszélgettünk, aranyos gyerek volt:)


Igazából ha jól emlékszem, egész életemben összesen ez a két alkalom volt.


Amúgy szerintem átlagos kinézetű vagyok. Se nem különösen szép, se nem különösen ronda.

2014. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!