Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok titeket leszoktak...

Csajok titeket leszoktak szólítani a strandon a pasik?

Figyelt kérdés
ma a strandon ha 10-en nemszólítottak le akkor egyense...
2011. júl. 7. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

És miket mondtak?


Én nem járok strandra.

2011. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát mondjuk egy csomó német volt és semmit nem értettem..csak elmentem melletük és fütyültek meg puszit dobtak és labdázni hívtak meg odajött a vizimentős srác is a többi külföldi volt és nem értettem őket...csak mosolyogtam és a srácok is...
2011. júl. 7. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Labdázni hívnak, meghívnak fagyira, eltömítjük a csúszdát, vagy utánam fütyülnek-.-" Tehát igen, ismerkedek strandon:)

13L

2011. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, mikor egyedül mentem ki. Épp hazafele indultam utánam szaladt egy helyes srác, hogy meghívhat e egy italra. Persze beijedtem és nemet mondtam neki. Ennyi. :D

Ez még tinilány koromban történt. Azóta nem járok egyedül strandra.

25N

2011. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
amugy hozzám is odajöttek és hebegtem habogtam össze vissza....
2011. júl. 7. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem járok egyedül strandra ugyhogy nem , nem tapasztaltam ilyesmit ..mármint a füttyügést , bambulást, beszólogatást igen, meg még a ronda,nyomulós cigányok odaszoktak jönni és nem huznak el akárhogy mondom , de normális helyes pasi még nem jött oda.nembaj mert van barátom 19/L
2011. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
aha értem:)
2011. júl. 8. 07:15
 8/9 anonim ***** válasza:

hát én sem járok egyedül strandra...de akkor is leszólítanak.....hiába van velem a párom...:/:D na de sebaj..én élvezem:D:D:D

22L

2011. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
énis:)
2011. júl. 8. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!