Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láttam egy lányt a buszmegálló...

Láttam egy lányt a buszmegállóban és nagyon tetszett. Megmerjem szólítani?

Figyelt kérdés
A városban ugye van egy buszpályaudvar ahonnan a buszok indulnak vidékre(falusi vagyok) és annál a megállónál ahonnan az én buszom is indul szoktam látni napi szinten egy lányt aki nagyon megtetszett de sajna nem egy busszal megyünk mert amúgy arról a helyről több busz is indul csak másfele. Megmerjem szólítani? Ha igen akkor mit mondjak neki? Vagy inkább derítsem ki valahogy a nevét és neten keresztül ismerkedjek meg vele? Gondolom sokan azt mondják hogy inkább menjek oda hozzá és szólítsam le de ha belegondolok hogy velem tenné ezt egy vadidegen akkor én azt egy picit olyan tolakodásnak venném bár lehet bennem van a hiba..mellesleg ránézésre meg sem tudom állapítani hogy hány éves.. mi van akkor ha vagy 3 évvel idősebb mint én? Mit kéne tennem? 16/f
2014. márc. 16. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha idősebb. Egyszerűen odamész hozzá és megmondod, hogy tetszik a táskája. Akarsz venni egyet az unokatesódnak szülinapjára. Mondja meg, hol vette. Aztán meg áttérhetsz bármilyen más témára.
2014. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lesz az cinkes ha már kamuval indítok az elején?:D
2014. márc. 16. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
a szép lányok sosem magányosak, szal tuti van bikája...halott az ügy.
2014. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kamu, csak egy kis ferdítés. Tényleg tetszhet a táskája. Ráadásul semmi nyomulás ebben. Nem feltétlen van bikája #3-as. Ki lehet fogni ritkán olyat, aki csinos és egyedülálló.
2014. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Köszi a biztatást!:D
2014. márc. 16. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:
3. csak az a csaj foglalt, akin fekszenek!! hiába van bikája, aha nincs rajta... :) Bármilyen hülye, vicces dumával megszólíthatod. És akkor mi a idősebb? 1 baráttal több vagy kevesebb! sok sikert!
2014. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!