Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Többször elmondtam neki...

Többször elmondtam neki szépen, hogy vegyen vissza a tempóból, ne nyomuljon ennyire, de nem érti. Mondjam durván? De akkor meg én leszek a bunkó.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel 3-4 napja ismerjük egymást. Eleinte egészen szimpi volt, jól elbeszélgettünk. 2-3 napja viszont egyfolytában írogat facebookon, mindenáron találkozni akart még most a héten. Mondtam neki, hogy kissé gyors nekem ez a tempó meg egyébként is maximum a jövőhéten tudok vele találkozni, mert vizsgáim vannak. Neki egyébként most épp nincs munkája, szóval gondolom, unatkozik egész nap. Nem értette meg, továbbra is folyamatosan ostromolt, elmondtam neki másodszorra szépen, hogy nem mindegy, hogy alakul a félévem és tanulnom kell meg keveset is vagyok itthon. Ezt sem értette meg, fogta magát és lejött abba a városba ahol lakok, mondván, gondolta, h örülnék neki. Ezzel már egyáltalán nem tudok mit kezdeni és utálom, ha egy pasi ennyire nyomul, számomra nagyon riasztó. Az már csak hab a tortán, hogy meg sem kérdezte, hogy van-e barátom vagy bárkim (és egyébként van, még ha nem is annyira komoly). Most mondjam neki durván, hogy megértse végre? Megbántani meg nem akarom, de ez már nagyon sok nekem.
2014. jún. 15. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak két mondat: van barátom

Többet nem kell mondani. Ha ez után is erősködik akkor meglehet mondani neki, hogy felejtsen el téged.

2014. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bántsd meg. Akkor mi van?

Ha amúgy se érdekel, nem mindegy?

Én is msot bunkó voltam, mert nem fogta fel, hogy nem érdekel, béna volt,, ijesztő és beteg. Aztán közöltem, hogy hagyjon, pár hét múlva, mégis írt, akkor flegmább voltam, mint alapból, aztán törölt hálisten...most én vagyok a szép, de bunkó csaj...holott neki nincs rend a fejében. Pont mint a te kis"barátodnak"

2014. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha van barátod akkor minek akarsz egyáltalán találkozni vele? Főleg hogy egy ilyen munkanélküli nyomulós lúzer.
2014. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a kérdező benne lett volna:) Nem mindenki hűséges. Csak a srác túl nyomulós és elszúrta.
2014. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azért munkanélküli, mert buta. Most jött haza külföldről, ott élt 2 évet, egyébként diplomás. A barátommal, mint írtam, nem annyira komoly a dolog, így ha nekem is annyira nagyon szimpatikus lenne, akkor egy találkozás beleférne. De így már persze nem akarok...
2014. jún. 15. 11:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Az hogy egyszer-kétszer találkoztam volna valakivel, már automatikusan azt jelenti, hogy meg is csalom a másikat?? Soha nem csaltam még meg egyébként senkit...
2014. jún. 15. 11:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Sőt, egyébként én minél komolyabb kapcsolatra vágyom, de a barátom eléggé lazán kezeli. De ez azért már nekem is sok.
2014. jún. 15. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!