Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap elmondtam egy fiúnak,...

Tegnap elmondtam egy fiúnak, hogy beleszerettem. Vélemény?

Figyelt kérdés

Mire a reakciója az volt, hogy ledöbbent. Nem is tudott mit mondani, annyit mondott, hogy szeret velem lenni, szeretne velem ez után is sok időt tölteni, látni, találkozni.

Most ezt csak kedvességből mondhatta vagy esetleg van remény?



2014. máj. 21. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van remény. :)
2014. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha neked elmondaná valaki teljesen váratlanul, hogy beléd szeretett. Mit reagálnál? Ledöbbennél. Talán nem feltétlen zárkóznál el a dologtól, de biztos kéne még idő, hogy ezt megemészd.
2014. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is azt vártam, hogy szerelmet vall nekem egyből, csak valami kis szösszenet, hogy tetszem neki vagy vmi... vagy te sem vagy unszimpatikus...
2014. máj. 21. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ledöbbent azon, hogy lány létedre nem várod meg, amíg egy fiú kezdeményez. Ne várd, hogy ezután tiszteljen.
2014. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Máskor is tettem már ilyet, mégis 3 éves kapcsolat lett belőle :) Nem tudom ezért miért kell leosztani.
2014. máj. 21. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Bátor ember vagy, de ez jóóó. :D
2014. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne tisztelni csak mert ő kezdeményezett? Szerintem bátor volt tőle,hogy elmondta.
2014. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben sem rossz ,egy lány is ugyanúgy kezdeményezhet,BÀTOR vagy tényleg:D
2014. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre visszatérve... :D Van remény, vagy csak nem akar megbántani?
2014. máj. 21. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!