Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak azok a férfiak,...

Hol vannak azok a férfiak, akik nem romantikáznak annyit, hogy hányok már attól?

Figyelt kérdés

Bárkivel ismerkedek mindegyik olyan, mint egy undorító romantikus regény főszereplője... Hihetetlen! Ez nekem nem kell. Merre találok nem romantikus fiúkat?

18/L


2014. jún. 10. 20:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Menjél és süllyedjél el kedves utolsó, a hozzászólásod után meg is teheted. Nem azt írtam, hogy aki nem romantikus az tahó, te szerencsétlen, hanem a kérdező stílusára reagáltam, akiből kb az jött le, hogy ilyen pasikra vágyik. De nem fogok neked magyarázni...értelmetlen lenne úgyis.
2014. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

21: aki azt se tudja mit ír le annak valóban értelmetlen magyarázkodnia! :D :P

Tőled idézek: "tele van a világ buta, bunkó, tahó, paraszt pasikkal, akik kicsit sem romantikusak,"!

2014. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Igen a tahó emberek valóban nem romantikusak, viszont ez nem azt jelenti, hogy minden ember tahó, aki nem romantikus. Érted kb hogy mit akarok írni vagy ez már túl magas neked?
2014. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
23: magadat jellemzed ilyenkor? Valószínű, ha inkább kimagyarázod, mint se elfogadd, h oké nem ezt akartad írni! Általában akiket tahósággal jellemzel azok szoktak pont úgy viselkedni, ahogy jelen pillanatban te viselkedsz.
2014. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Te még a kérdezőn is túl teszel, mert ő max. csak hisztizett egy sort!
2014. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!