Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak azok a férfiak,...

Hol vannak azok a férfiak, akik nem romantikáznak annyit, hogy hányok már attól?

Figyelt kérdés

Bárkivel ismerkedek mindegyik olyan, mint egy undorító romantikus regény főszereplője... Hihetetlen! Ez nekem nem kell. Merre találok nem romantikus fiúkat?

18/L


2014. jún. 10. 20:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy maga a kérdés kamu, de bizony sok ilyen nővel beszéltem már. Hogy nekik nem kell a romantika, meg a túl nyálas és állandóan kedveskedő férfiak.
2014. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért olyan hihetetlen egyesek számára ez... Szerintem ez a normális. Egy férfi legyen férfi, ne mamusz!
2014. jún. 10. 20:32
 13/25 anonim válasza:
Hogy a kérdező esetleg ilyen nőci az meglehet, magam is hasonló vagyok, de az önmagában kamu, hogy olyan rengeteg nyálas, romantikus pasas lenne. Szép is lenne, én még eggyel se találkoztam, pedig eléggé sok pasast ismerek - mármint nem úgy - nem félre érteni! :)
2014. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nagy örömmel átadom Neked őket. Cserébe kérem az igazi pasikat.
2014. jún. 10. 20:35
 15/25 anonim ***** válasza:

Engem is a hideg ráz az olyan férfiaktól, akik nyálasabbak, mint egy lány. Nem romantikus, amit csinálnak.

És nem muszáj végletekben gondolkodni, a bunkó paraszt és a nyálgép között azért vannak átmenetek.

2014. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%
14: kösz nem kellenek nyál gépek, de mielőtt ítélkezel felettük, talán gondolkozz el rajta, hogy nálad akar bevágódni...és eddig a nők többsége, pláne a tinik pont, ezért sírtak! Talán, aki udvarol neked mond meg neki, h neked erre nincs szükséged. Szegény pasik, nem is csodálom már őket, hogy nem tudják ki találni, h a nők többsége mit is akar! Tudod én megszoktam normálisan mondani, és akkor befejezik. Lázongás, meg lenézés helyett inkább értékelném, hogy próbál a kedvedre tenni, akkor is, ha nem kell neked ilyesmi. De, ha így tetszik néma gyereknek anyja se érti a szavát.
2014. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én értem hogy idegesítenek,ízlés dolga de ebből a hangnemből vegyél vissza mert semmi jogod rá és egy hisztiző tini elég taszító.

A nők nem mind egyformak,rengetegen elvarjak és szeretik a romantikat. Külső alapjan nen lehet leszűrni ki igen és ki nem..ezért próbálnak azzal a módszerrel közeledni ami masoknal bevált. Ettől ők még férfias pasik lehetnek de NEM LATNAK A FEJEDBE.

Ha valami nem tetszik,KÖZÖLD!


Ja és igen..randizunk holnap te nőstény?

2014. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Teszek a hülye kis kérdésedre. Jó nagy szellemi vákuum uralkodhat nálad,
2014. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok neked kérdező, hogy számodra attól lesz egy pasi igazi férfi, ha nem romantikus. Különben nem is értem a kérdésed, tele van a világ buta, bunkó, tahó, paraszt pasikkal, akik kicsit sem romantikusak, úgyhogy válogathatsz kedvedre. Ja és csak megjegyezném, hogy a nyálas meg a romantikus között elég nagy különbség van. 25/l
2014. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
16os vagyok: előzőnek és kérdezőnek. Ti tényleg csak végletekbe tudtok gondolkozni a pasikról? Aki nem romantikus az bunkó, tahó lenne előző? És kérdező, aki romantikus az nyálgép lenne? Ilyenkor kissé szégyellem, hogy a női nemhez tartozok! De amúgy meg, ha nyálgép egy pasi, - erősen kétlem továbbra is - vagy bunkó, ahogy az előző fogalmazta meg...nem is csodálom ezek után, hogyha a nők többségének csak ez a két kategória létezik. Talán nőjetek fel és gondolkozzatok el azon, hogy emberekről beszéltek, akiket nem kéne általánosítani...aztán ezek után csodálkoztok, ha mi nők vagyunk hisztis akárkinek megnevezve. Tudod mit előző, no meg kérdező...én aztán kifejezetten gratulálok nektek! Helyettetek is megyek és elsüllyedek a föld alá...inkább!
2014. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!