Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól látom, hogy a férfiak...

Jól látom, hogy a férfiak nagy része egyre kevésbé akar küzdeni a nőkért?

Figyelt kérdés
Egyre többet tapasztalom azt a saját bőrömön és az ismerőseim, barátnőim körében is, hogy annak ellenére, hogy a férfiak elmondásuk szerint komoly kapcsolatot keresnek, nem akarnak küzdeni egy kapcsolatért. Ha nem dől a karjaiba a nő pár napon belül, akkor inkább hagyja és majd lesz más. Ha meg épp egy kapcsolat végén a nő szakít, nem is próbál tenni ellene, inkább beújít egy új csajt. Ha együtt maradnak vagy összejönnek, az is jó, ha nem, akkor úgy is lesz vmi. Nyilván nem mindenki ilyen, biztos vannak kivételek, de én szinte mindenhol ezt látom és szomorúnak tartom, hogy ennyire a nőkön múlik azzal, hogy mi lesz egy kapcsolattal. Ti is tapasztaltok hasonlót?
2014. jún. 10. 12:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Bizony szomorú.
2014. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
minek erőlködni? van értelme?
2014. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
39%
rengeteg a ku*va vagy ha nem k*va legtöbb pénzleső ( ohh nincs márkás cuccod? t*karodj!!!) kb ilyenek vannak...
2014. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
22.
2014. jún. 10. 13:01
 6/32 anonim ***** válasza:
lassan 3 hónapja próbálok egy lányt megfűzni, de úgy néz ki plátói szerelem az egész... de míg nem veszek észre egy másik lányt akivel egy komolyabb dolgot el tudnék képzelni, addig remény utolsó sugarába is kapaszkodni fogok...
2014. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

persze, velem is volt ilyen. küzdöttem egy nőért hónapokig, aztán lelépett egy másik fickóval. azóta vagy lesz csók egy héten belül, vagy viszlát!

23/F

2014. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nőként kérdezem, ha a nő szakít akkor mi a fenéért küzdjön a pasi? Olyan nevetséges dolog, ez "a szakítok csak h észhez térj de nem is gondolom komolyan" kb mint a szexszel zsarolás.


Nem ezek a tapasztalataim, mint neked, ha már nem szűz az ember, akkor mondjuk nem tudom mi értelme hónapokat várni a szexszel amit te is kívánsz, de az a férfi aki tényleg érdeklődik, tesz is a dolgért.

2014. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

én 2 évig fűztem egy lányt amikor összejöhetett volna én léptem vissza mert sajnos túl jó volt hozzám képest és nem is álltam készen egy kapcsolatra, most max pár hetet szánnék komolyabb ismerkedésre, pedig élet hosszig tartó szeretetben gazdag párkapcsolatot szeretnék, én a kapcsolatban mindent megtennék a lányért :)

21F

2014. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

-én próbálok tenni valamit ... de úgy, nehéz ha mindenki, még a randiig sem enged eljutni.

-mégis mit tehetnék, hogy esélyt adjon ?

-szívesen fogadok tanácsokat.

-mivel telón nem válaszol csak élőben érhetem el véletlenszerűen ha a szerencsém úgy hozza épp :(

2014. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!