Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól látom, hogy a férfiak...

Jól látom, hogy a férfiak nagy része egyre kevésbé akar küzdeni a nőkért?

Figyelt kérdés
Egyre többet tapasztalom azt a saját bőrömön és az ismerőseim, barátnőim körében is, hogy annak ellenére, hogy a férfiak elmondásuk szerint komoly kapcsolatot keresnek, nem akarnak küzdeni egy kapcsolatért. Ha nem dől a karjaiba a nő pár napon belül, akkor inkább hagyja és majd lesz más. Ha meg épp egy kapcsolat végén a nő szakít, nem is próbál tenni ellene, inkább beújít egy új csajt. Ha együtt maradnak vagy összejönnek, az is jó, ha nem, akkor úgy is lesz vmi. Nyilván nem mindenki ilyen, biztos vannak kivételek, de én szinte mindenhol ezt látom és szomorúnak tartom, hogy ennyire a nőkön múlik azzal, hogy mi lesz egy kapcsolattal. Ti is tapasztaltok hasonlót?
2014. jún. 10. 12:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
#30: Persze értem, csupán előre megválaszoltam az átírt kérdést is. :)
2014. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Így van,minek küzdjek ha kapok majd mást.

Semmi értelme értetek küzdeni majd lesz aki könnyen adja magát,ha szakítotok menjetek lesz ezer helyettetek.

2014. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!