Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól látom, hogy a férfiak...

Jól látom, hogy a férfiak nagy része egyre kevésbé akar küzdeni a nőkért?

Figyelt kérdés
Egyre többet tapasztalom azt a saját bőrömön és az ismerőseim, barátnőim körében is, hogy annak ellenére, hogy a férfiak elmondásuk szerint komoly kapcsolatot keresnek, nem akarnak küzdeni egy kapcsolatért. Ha nem dől a karjaiba a nő pár napon belül, akkor inkább hagyja és majd lesz más. Ha meg épp egy kapcsolat végén a nő szakít, nem is próbál tenni ellene, inkább beújít egy új csajt. Ha együtt maradnak vagy összejönnek, az is jó, ha nem, akkor úgy is lesz vmi. Nyilván nem mindenki ilyen, biztos vannak kivételek, de én szinte mindenhol ezt látom és szomorúnak tartom, hogy ennyire a nőkön múlik azzal, hogy mi lesz egy kapcsolattal. Ti is tapasztaltok hasonlót?
2014. jún. 10. 12:50
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam, hogy 3-4 hét után lenne csak szex.
2014. jún. 10. 13:34
 22/32 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező! Látom nem érted az én kérdésem. Akkor még egyszer: mi az, hogy egy ismerkedés esetén az egyik fél küzdjön a másikért? Ismerkedéskor eleve mindkét fél rokonszenves a másiknak. Egy ismerkedési fázist apránként teljesen korrekten fel lehet úgy építeni, hogy közben akadnak kihívások, olyan apróságok, amik mellett lehet te elnézel, de másnak sokat jelenthet.


Válogassatok csak a felső tízezerből, majd ők küzdenek értetek. Ja meg jön a foci vb, csöpögjetek a férfibarátaitok előtt a jobbnál jobb focistákra, idióták.

2014. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ha meg van a szimpátia simán várhattok 3-4 hetet a szex-szel. Inkább az érzelmek mélyüljenek el mint a testi kapcsolat! utána még jobb lesz a testi kapcsolat :)

#9-es voltam

2014. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Értettem a kérdést és leírtam a véleményemet normálisan, anélkül, hogy bárkit is idiótának nevezzek vagy kijelentsem, hogy hányok tőle. A kérdésnek egyébként semmi köze nem volt a felső réteghez meg a focistákhoz, ez már a te személyes sértettséged.
2014. jún. 10. 13:48
 25/32 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt az ismerkedéskor küzdést én sem értem. Megismerkedünk, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor jobban megismerjük egymást, kialakul a kapcsolat. Persze szépen lassan csiszolódni is kell egymáshoz, odafigyelni a másikra, törődni egymással, kimutatni, hogy fontos nekünk a másik. De ezt én nem annyira küzdelemnek nevezném.


Én úgy gondolom, küzdeni egymásért olyankor kellene, mikor megromlott egy kapcsolat, vagy valamit elkövettünk, megbántottuk a másikat, amit szeretnénk jóvátenni, esetleg külső körülmények akadályozzák a kapcsolatot.

2014. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy rossz szót használtam a "küzdés" alatt, de nagyjából erre gondoltam, 25-ös, amit te írsz.
2014. jún. 10. 13:50
 27/32 anonim ***** válasza:
56%

Inkább így fogalmaznám meg akkor kérdést: "Jól látom, hogy a pasik nagy része türelmetlen és kanos?"

És sajnos sokan azok mert ösztön lények!


#9-es voltam

2014. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Annyira vagyunk önzőek, mint az emberek általában.
2014. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#27: "Inkább így fogalmaznám meg akkor kérdést: "Jól látom, hogy a pasik nagy része türelmetlen és kanos?" "


Na ez sem állja meg a helyét, mert nem egy olyan problémát ill. válaszokat lehet itt olvasni, hogy alig néhány hetes, néhány hónapos ismerkedés után a csaj fogja magát, és lelép egy másik kannal.

2014. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#29-nek

de az eredeti kérdést úgy tűnik így akarta megfogalmazni a hsz-ek alapján

2014. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!