Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól látom, hogy a férfiak...

Jól látom, hogy a férfiak nagy része egyre kevésbé akar küzdeni a nőkért?

Figyelt kérdés
Egyre többet tapasztalom azt a saját bőrömön és az ismerőseim, barátnőim körében is, hogy annak ellenére, hogy a férfiak elmondásuk szerint komoly kapcsolatot keresnek, nem akarnak küzdeni egy kapcsolatért. Ha nem dől a karjaiba a nő pár napon belül, akkor inkább hagyja és majd lesz más. Ha meg épp egy kapcsolat végén a nő szakít, nem is próbál tenni ellene, inkább beújít egy új csajt. Ha együtt maradnak vagy összejönnek, az is jó, ha nem, akkor úgy is lesz vmi. Nyilván nem mindenki ilyen, biztos vannak kivételek, de én szinte mindenhol ezt látom és szomorúnak tartom, hogy ennyire a nőkön múlik azzal, hogy mi lesz egy kapcsolattal. Ti is tapasztaltok hasonlót?
2014. jún. 10. 12:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
10es vagyok 26f
2014. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
Szerintem nem jól látod, a férfiak küzdenének, ha lenne miért. Alapvetően a kommunikáció hiánya a baj szerintem és a félrevezetések. Bizonyos jelzéseket minden ember máshogy dolgoz fel. Sajnos a "mai" férfiak abban a hiszemben vannak hogy a "romantika" mint olyan "nyálas" egy nő szemében. Minden felgyorsult, mindenki azonnal akar mindent és ebbe nem fér bele a küzdelem a nőért. Saját példámból: (35f) volt egy nő akivel 3 évig halogattuk a kapcsolatot mert pont annyit tett meg hogy táplálta bennem az érzelmeket hogy mellette legyek de igazán sosem adta magát nekem (nem szexuális téren mondom) aztán végül kiderült, hogy csak hiánypótlásra kellettem... Hát ezért küzdjenek???
2014. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
A nagy küzdésbe általában beletörik a bicska. Kérdező, szerinted van értelme küzdeni? Szerinted jó az, ha odáig jut el egy kapcsolat, hogy az egyik félnek meg kell küzdeni a másik kegyeiért? Mert szerintem egy kapcsolat nem arról szól, hogy a férfinak eszeveszetten tepernie kelljen a nő után. De ha így fogod fel, akkor a te agyaddal is óriási a probléma.
2014. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Tényleg van olyan, hogy egy férfi semmit nem hajlandó megtenni a kapcsolatért, de azért ne vessük el a sulykot, akad még bőven olyan is, aki megteszi, ami tőle telik, vagy amit ő úgy érez, hogy még érdemes megtennie.


A másik: ha a nő szakít, akkor mit kellene tennie a férfinak? Ha azelőtt, mielőtt szakításra került a sor, a két ember nem tudta megoldani a problémáit, akkor szakítás után már hova küzdjenek? Legalábbis nálam a szakítás mindig azt jelentette, hogy nincs értelme folytatni, legyen vége.

2014. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Azért nem küzdök (ha a küzdést a te olvasatod szerint nézem), mert a nők is elvárják, hogy gyorsan történjenek a dolgok, különben a férfi a puhap"cs. Volt már olyan többször, amikor direkt húzni akartam a dolgot, hogy mélyebb legyen, jobban tudjuk értékelni, és puhap"cs lettem. Van egy vékony határvonal a küzdés és a reménytelen lúzer között, aki csak csorgatja a nyálát. Hogy mi ez a vonal? Szerintem erre ember nem jött még rá.
2014. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
#12: Pontosan! Még ezt akartam írni, de lemaradt és megelőztél. :) Szóval valóban lassan ott tartunk, hogy a férfiak lassacskán sokkal jobban ki vannak éhezve a romantikára, mint a nők. Ha egy férfi romantikáztatja a nőt, akkor már repülnek is a fikajelzők, hogy a férfi milyen csöpögős nyálgép. Hányok a nőktől, mindtől.
2014. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy eszeveszetten tepernie kell, de vannak, akik a kisujjukat sem mozdítják mert így kényelmes nekik. Én nem vagyok prűd meg konzervatív, de úgy neveltek, hogy ne adjam oda magam mindenkinek 1-2 nap alatt. És egyébként én is azt gondolom, hogy olyan szép az az időszak, amikor még csak találkozgattok, randizgattok és benne van a levegőben az érzés, de még nem bontakozott ki. És most nyilván nem az évekig tartó ilyen kapcsolatokról van szó, én nem váratnék ennyi ideig senkit. De még ha valaki nagyon-nagyon szimpatikus és elveszi az eszem, akkor is az első 3-4 hetet szeretem ismerkedéssel tölteni (persze ebbe az ölelés, a csók belefér).
2014. jún. 10. 13:25
 18/32 anonim ***** válasza:
56%
ezekért küzdeni? ne röhögtess kérlek most ebédeltem.A mai csajok örüljenek h fa*szt mártanak beléjük.
2014. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán nem értek annyit, hogy küzdjünk értetek, pontosabban nagyon kevés olyan nő van akiért érdemes küzdeni. Arról nem is beszélve, hogyha egy nő akar tőlem valamit, akkor nem kell tepernem, és küzdenem, hiszen kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak. Azok a nők pedig, akik játszadoznak, a férfiakkal, húzzák a férfi agyát stb. azok felőlem megdögölhetnek egyedül, én korrektül játszom, velem ne szórakozzon egyetlen nő sem!

A szakítás pedig szakítás. Azt jelenti, hogy a párkapcsolatnak vége, ha a barátnőm megtisztelt volna azzal, hogy megbeszéli velem a problémáit, akkor még lehetett volna javítani a kapcsolaton, de mivel szakított már nem lehet. Egy igazi férfi nem kuncsorogja vissza magát ahhoz a nőhöz akinek nem kell, hanem keres másikat.

2014. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

most te arról beszélsz hogy 3-4 csak ismerkedés, vagy mondjuk 2. héten összejöttök és 3-4 után lenne csak szex?


#9-es voltam

2014. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!