Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akit látásból...

Van egy lány akit látásból ismerek, szeretném megismerni őt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
páran azt mondták hogy én is tetszem neki, na most odamegyek bemutatkozom, és hogyan tovább, hivjam el valahova? De hova? És miről beszélgessek vele? Még soha nem volt barárnőm, nem akarok beégni.

2014. jún. 5. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem úgy mennél oda hozzá, hogy a lábai közé akarsz kerülni, hanem mint egy fiúhoz? Hm? Máris könnyebb, ha nem a potenciális barátnőjelölteted látod benne.
2014. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok, de nem szokásom ismeretlen fiúkhoz odamenni, úgyhogy ez egy érdekes példa :D
2014. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szar neked. Mit csináltál kölyökként, ha be akartál állni focizni a többiekhez a játszótéren? Inkább elkullogtál magányosan a csúszdához?
2014. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
# 1 Ez azért veszélyes, mert lehet, hogy a BARÁTZÓNÁBA kerülsz.
2014. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Falun nőttem fel ahol az emberek kiskoruktól fogva ismerik egymást. Ha máshol beakartam volna állni focizni akkor megkérdezem és beállok,max meccs után dumálnánk. Következő példa? Mert én még mindig nem tudom elképzelni, hogy úgy mész oda egy ismeretlen lányhoz, mint egy ismeretlen sráchoz.
2014. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 Jézus Úristen, és akkor mi a franc van? Gáz egy olyan haver, akinek vaginája van? Ember. Nem odakerülni gáz, hanem nem kihasználni az adott lehetőséget és nem kezdeni a dologgal semmit! Basszus, mi abban a rossz, ha előbb valakinek a barátja vagy, kiismered és nem a kapcsolat kellős közepén mutatja ki a foga fehérjét?
2014. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Talán ha nem emelnéd piedesztálra a nőket, nem sírna a szád, hogy képtelen vagy elérni őket... vagy egyáltalán odamenni és megismerni őket. Mondok valamit, ami talán új (bár reménykedem benne, nem az). A nők is emberek. Jé. Nem harapják le a golyóidat. Jééé! Nem kell tőlük félni. Nem kell. Csak magadnak kevered a szart.
2014. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 One of the Anonymus ***** válasza:
Szerintem ismerd meg, és nem mond, hogy nem jó ötlet.
2014. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mik voltak a lány reakciói feléd ? Milyen körülmények között beszélnétek ?

Esetleg egy suliba jártok ? Keresni kellene egy közös pontot beszédtéma gyanánt. Vagy érdeklődd meg róla az alapokat, ha nem ismered, vagy hogy mi járatban van az adott helyen

2014. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amit fizikailag a közelébe jutsz, próbáld meg elérni, hogy a segítségedre legyen, kérj tőle segítséget, közben dumáljatok, hálád jeléül elhívhatod valahová! Hidd el fogtok tudni miről beszélgetni, csak ne legyél feszült, ne görcsölj rá a témára!
2014. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!