Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti szoktatok úgy ismerke...

Fiúk, ti szoktatok úgy ismerkedni, hogy egyszerre 5 vagy akár több csajnak írogattok fb-on és majd csak összejön az egyik?

Figyelt kérdés
Egyre több fiú ismerősöm csinálja ezt. Folyamatosan egy csomó csajnak írogatnak, ugyanazokat. Hogy mennyire tetszenek neki, stb. De szerintem ez annyira gáz, nem? Amikor valakinek szinte már mindegy, hogy kivel, csak valakivel jöjjön össze.
2014. jún. 4. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom ez a facebook és a kölcsönös bizalmatlansag kora.

Honnan tudja hogy te nem csetelgetsz még 4 fiúval vagy nem a baratnőiddel röhögtök rajta?


Köszönd a facebooknak.

2014. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Amég nem ad rá okot, addig én nem feltételezem senkiről csak azért, mert sokan mások úgy csinálják.
2014. jún. 4. 22:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szar érzés tud lenni...én is nemrég tudtam meg , hogy a srác, akivel ”elvoltunk” velem egyidőben még legalább 3 lányt szédített. Nekik ezzel nincs veszítenivalójuk ezért élvezik.
2014. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!