Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti szoktatok úgy ismerke...

Fiúk, ti szoktatok úgy ismerkedni, hogy egyszerre 5 vagy akár több csajnak írogattok fb-on és majd csak összejön az egyik?

Figyelt kérdés
Egyre több fiú ismerősöm csinálja ezt. Folyamatosan egy csomó csajnak írogatnak, ugyanazokat. Hogy mennyire tetszenek neki, stb. De szerintem ez annyira gáz, nem? Amikor valakinek szinte már mindegy, hogy kivel, csak valakivel jöjjön össze.
2014. jún. 4. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
alap
2014. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ez MUSZÁLY.


Manapsag minden lánynak udvarolnak öten.


Elég sz*r ha beleölsz fél évet,beleszeretsz majd elviszi más

2014. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt egynél. De amúgy ha belegondolsz így nagyobb választási lehetőségük van és több esélyük a kapcsolatra. Mondjuk szegény lány helyében se lennék, aki ebbe beleéli magát és hoppon marad. Sajnos ilyen ez a mai világ.
2014. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A lanynak meg ott a masik 3 udvarló.
2014. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt csinálom L
2014. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De az olyan ciki, amikor végre szimpatikus egy srác és utána kiderül, hogy már egy csomó ismerősömnek írogatott vagy írogat most is. Szóval hogy tulajdonképp nem is én kellek neki, csak egy csaj...
2014. jún. 4. 21:45
 7/13 anonim ***** válasza:

én igazából azt csináltam hogy kinéztem egy csajt írtam neki tökre beleéltem már magam aztán meg semmi nem lett belőle, csak az érzés ha látom hogy na neki nem kellettem


lehet én is rászokok erre a módszerre, hogy 5öt egyszerre, akkor csak egy lesz a sok közül

2014. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam és azt választottam amelyik szimpibb volt. L
2014. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező elég gyerekes a hozzáállásod.


TE kellesz neki hiszen neked ír.

De amíg azt se tudja hogy mittomén nem jarsz össze szexelni valakivel titokban addig minek feccölje beléd minden idejét és energiáját?

2014. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem kell addig minden idejét és energiáját rám "fecserélnie", de amég szimpatikus vagyok neki/szimpatikusak vagyunk egymásnak, addig ne írogassa másnak ugyanazokat, mint nekem...
2014. jún. 4. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!