Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Etikátlan dolog egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etikátlan dolog egy társkereső oldalon egyszerre két lánnyal is ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyjából egyszerre írtak rám, és párhuzamosan haladt a levelezés. De mivel egyrészt még nagyon az elején vagyunk, másrészt soha nem játszottam senki érzéseivel,így gondolom már most tisztázni kellene mindkettőjükkel ezt. Vagy egy társkereső oldalon az elsö találkozás előtt ez nem bántó a szebbik nem képviselőinek? Nálam mindíg a becsület volt a legfontosabb az életben, és ez ezután is így lesz. Viszont az ilyen online társkeresésnél nem ismerem azokat az erkölcsi normákat, amelyek a gyakorlatban egyértelműek. Ezért kérem a tanácsotokat. Nőcsábászok válaszait inkább kihagynám, mivel különbözik a tisztességről alkotott nézetünk.
2014. jún. 2. 23:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Lassan azertvalassz kozoluk
2014. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Én is tisztességes vagyok, bár nem mindig éri meg, de ez most mind1 is. Szóval. Ameddig az egyikkel nem találkozol, addig ne furdaljon a lelkiismeret, hiszen bármikor gondolhatja úgy az egyik, hogy nem ír vissza többet. Velem ez már számtalanszor előfordult, igaz nem társkeresőkön, de a cél ugyanaz volt.
2014. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
szerintem rá lehet érezni, hogy hol van az a pont, amikor valamelyikkel már olyan dolog alakul, ami már kizárólagossá teszi őt a másikat meg felejtőssé.
2014. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Alapból úgy gondolom, hogy míg komolyra nem fordul, még a való életben sem etikátlan több emberrel is ismerkedni egyszerre. De ha valakivel komolyabbra fordul, akkor már választani kell.
2014. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ha az egyikkel már leszögeztünk egy időpontot? Ugy érzem mindkettőjüknek tudniuk kell, de azért azt sem szeretném ha emiatt két szék közül a földre ülnék. Meg aztán azt sem tudhatom kivel hogy alakul.
2014. jún. 2. 23:27
 6/19 anonim ***** válasza:

Az első időpontnál még nem gond, mert az még csak ismerkedés.

De már a 2. találkozásnál illik választani.

2014. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Gondolj arra hogy ők hány férfival beszélgethetnek egyszerre, még ha nem is látszik rajtuk :)
2014. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam már, ha másból nem, hát a statisztikai mutatókból (a szóban forgó oldalon ennek a megtekintésére is van lehetőség.)
2014. jún. 2. 23:57
 9/19 anonim ***** válasza:
Ugyan már.Az a két lány is minimum két pasival ismerkedik.
2014. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz mind a kettővel. Mivel lehet, hogy akivel másodjára találkozol az lesz az igazi, akit neked megkell találnod. Ne randizz velük hanem csak mint baráti találkozó, az nem gáz egyikkel szemben se. Az ember találkozhat a barátaival/ismerőseivel. Utána eldöntheted, hogy melyik van rád nagyobb hatással, lehet a második, lehet az első. Utána mondhatod, hogy a másikkal elkezdett alakulni valami és akkor leredukálhatod egyre a célszemélyek számát. Amíg nem találkoztál velük, addig viszont ne említsd meg nekik, hogy más is van a képben, mert akkor jön a két szék közzé eset. Amíg nem találkozol velük, addig érzések se alakulnak ki igazándiból, így nem játszottál az érzéseikkel.
2014. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!