Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Chaten, msn-en lehet egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chaten, msn-en lehet egyszerre több lánnyal is ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy a netes ismerkedés során is úgy korrektebb, ha az ember egyszerre csak egy valakire fordít figyelmet? (Arról a szakaszról beszélek, amikor még senkivel sem találkoztunk, de választani kell, hogy kivel fordítsuk komlyabbra a viszonyt (mondjuk éppen egy személyes randival) - onnantól természetesen csak az az egy ember a fontos.)
2009. ápr. 14. 22:18
 1/4 anonim válasza:
mind1 hogy hány ember szerintem mivel ez csak internet
2009. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólónak félig van igaza.Internet az igaz de ha már jobban belemerültetek a beszélgetésekbe nem érdemes több lánnyal beszélgetni hanem azzal beszélgess sokat aki a legszimpatikusabb.Ha egyszerre csinálnád ezt 3 csajjal nem fogod észben tartani a dolgokat és nem tudsz eléggé a lányra figyelni
2009. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ismerkedhetsz bármennyivel, ha jól esik, de a személyes találkozó előtt fordíts nagyobb figyelmet arra az egyre. És ha az egyik összejön, a többit finoman építsd le.

én lány vagyok, de ezt mindigis úgy csináltam, h noha egyszerre több fiúval ismerkedtem, akiknél láttam esélyt, mégsem tartottam több vasat a tűzben, hanem minddel úgy kezdtem már alapból, h "én még csak ismerkedni szeretnék, a szó legszorosabb értelmében", tehát mindegyik tudta, h mire számíthat. És így könnyebb volt a kapcsolatokat leépíteni is: "úgy látom, mi megmaradunk ezen a szinten: lehetünk jó barátok a részemről, de ennél nem több."

Ha csak egy vkire fordítanád a figyelmet, hamar elzárnád magad a külvilágtól, pláne, ha azzal az eggyel nem haladnátok semerre sem.

2009. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet chaten és msn-sn is egyszerre több lánnyal is ismerkedni, nem tiltja senki tehát lehet:)
2009. ápr. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!