Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tegyek? Már...

Szerintetek mit tegyek? Már nem tudok ezzel mit kezdeni!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátom (mármint csak szimpla fiúbarát). Az egyik nap a legjobb barátnőmmel találkozott az utcán és elmesélte neki, hogy szerelmes belém és járni akar velem. Nos, én is nagyon kedvelem őt, de max. csak nagyon jó barátok lehetünk, mert én mást szeretek. Ráadásul a szerelmem is szeret engem csak még "a barát zónában járunk". Hogy mondjam el a szimpla barátomnak, hogy nem érdeklődök iránta, nem fogom szeretni sosem? És ezt mind hogyan ha holnap beszélni akar velem? Viszont nem akarom megbántani az érzelmeit, de hogy mondjam meg neki úgy, hogy ugyanolyan jó barátok maradjunk? Tanácstalan vagyok :(

2014. jún. 4. 19:56
 1/1 Zoé970 ***** válasza:
Hát ha holnap találkoztok és bevallja,hogy szeret akkor mond meg neki,hogy te mást szeretsz,de fontos neked ő is mint barát.Itt nincs más lehetőség mint a visszautasítás.Ha tényleg annyira szeret marad a barátod.Ha meg nem az a fajta akkor romlik a kapcsolat.Szurkolok,hogy jól sikerüljön! :)
2014. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!