Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tudnék kezdeni ezzel?

Mit tudnék kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél minden rendben van és gördülékeny az egész,viszont mikor szex témára kerül a szót és elmondja, hogy már nem szűz akkor ugymond elmegy a kedvem az egésztől. Legyen szó akármiről ha csak le akarok vele feküdni v ha eltudnék vele képzelni komolyabbat is.

Ez leginkább akkor jön elő mikor tudom, hogy nem volt még komolyabb kapcsolata és mégsem az már. Ilyenkor annyira lehangoló és elmegy tőle totál a kedvem.

Az addig megismert kedves aranyos lány hirtelen csökken a szememben és utána másképp is állok hozzá.

Ezért nem tudom ugymond lekötni magamat.

Ugyérzem hogy attol kevesebb vagyok énmint az a másik. No meg kitudja hányan...?


19éves vagyok és már rengetegszer előfordult ez a dolog egészen fiatal koromtol kezdve miutan en is elvesztettem.


Nem hiszem h ez normális dolog, v elvárás 1 nővel szemben mivel teljesn normális ha 18 fölött már nem szűz.


Viszont engem mégis zavar és nem tudok ellene mit tenni. Önbizalmammal nincsen baj és nem azért érzem magamat rosszabbul mert esetleg kicsi lenne. Egyszerűen ötletem sincs hogy miért de nagyon zavar..

Egyedül vagyok?

Mit kéne tennem, hogy ez változzon?


2014. jan. 21. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egy kicsit para. nem várhatod minden lánytól, h neked adja magát elsőnek oda. ha ez nem tetszik, ismerkedj keresztény körökben stb, szűz lányokkal. nem rosszból írom, de tényleg.
2014. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt kell megértened, hogy a szüzesség léte/nemléte nem elvárás, hanem állapot. Egy állapot, ami megszűnik, ha valaki nemi életet él. ami viszont teljesen normális, ha szeret valakit, és szeretkezik vele.


Olyan az elvárásod, mintha azt mondanád, hogy olyan lánnyal nem akarsz összejönni, akinek már e volt törve a lába.

2014. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Engem különösebben inkább az zavar ha nem volt még komolyabb kapcsolata és mégis.

Viszont tudom, hogy ez nem normális és nem tudom mihez kezdjek ezzel :/ Probálok nem foglalkozni a gondolattal de 1 idő után mégis előjön.

2014. jan. 21. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha nem ez alapján ítélnéd meg az embereket? egy idő után már nem várhatod el vkitől, h szűz legyen....
2014. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most megismerkedtem 1 tényleg nem minden napi lánnyal 20 éves okos kedves aranyos érti a vicceket van közös téma több területen is és tényleg tündéri. Amikor ránézek akkor elfog 1 érzés ami eddig nem. Viszont nem akarom h ez megint előjöjjön és rámenjen az egész erre mint a többi ez előtt.

Gondolkodtam, hogy elmegyek vm dili dokihoz de szerintem az nem oldana megsemmit se.

2014. jan. 21. 22:40
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 próbálkoztam már 1 ideig sikerült elnyomnom de kijött rajtam más formában. Tanácstalan vagyok h mit tegyek. Beszélgettem erről a legjobb barátommal aztán ő azt mondta, hogy lehet önértékelési zavarom van vagy mi.
2014. jan. 21. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled kérdező. Egyszerűen ilyen vagy. Én is hasonlóan éreznék. Mindig ott lenne a fejemben, hogy kivel volt előttem, hogy biztos hozzá leszek hasonlítva, stb.
2014. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem a mostani pasim nem az első, de nem hasonlítgatom az előzőhöz....


amúgy meg menj el pszichológushoz, mert szépen elbeszélgettek, és megoldjátok a dolgot, rávilágít dolgokra. te nem dilidokihoz fogsz menni, mert az a pszichijáter. az teljesen más.

2014. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!