Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is érzett már így, vagy...

Más is érzett már így, vagy csak én jöttem a Marsról? Mit lehet kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes. Mégis régi romantikus számokat hallgatok, meg az eget bámulom. Hülyén érzem magam ettől, de egyszerűen minden annyira száraz lett, és muszáj éreznem valami többet. Hogy az élet valami „többről” szól. Fiatal srác vagyok még és mégis… nem akarok így meghalni. Minden egyes nap múlása emlékeztet, hogy nem éltem igazán. Ez teljesen elvonja a figyelmem a teendőimről. Kívülről azt látják, hogy csajok társaságában vagyok, szenvedélyesen meg látványosan táncolok, meg fülig ér a szám, de belül magányos vagyok, mert nem tudom megmutatni, ami bennem van. Azt se tudom, hogy kell... Ahogy a tánc véget ér, még jó darabig pörgök, mint egy kő, amit eldobtak. Aztán megállok és rám tör ez az egész… mit tegyek?

24F


2014. máj. 15. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél megmutatni ami benned van?
2014. máj. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne drogozz, ne igyál!
2014. máj. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is így vagyok néha.. Nem érzem ide valónak magam.

Ha akarsz írhatsz.

2014. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
éliensex
2014. máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!