Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akárhányszor neten ismerkedek...

Akárhányszor neten ismerkedek valamivel el kell kezdeni a beszélgetést erre ott vannak a sablon kérdések de utána mi legyen?

Figyelt kérdés
De mit lehet csinálni hogyha az összes ilyet ellőttem és semmi olyan infót nem kaptam amin el lehetne indulni a továbbiakban mert a válaszok egy szavasak néha csak egy smiley (ami eléggé idegesítő) Ilyenkor csakúgy hagyjam ott (persze elköszönnék) De akkor az általában felejtős? Lányok ilyenkor csak le szeretnétek pattintani az illetőt vagy tényleg nem tudtok rá mit mondani? 17/f
2014. márc. 1. 18:07
 1/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Kérdezd arról hogy miket szeret az életben... ha találtok egy közös dolgot arról heteket, hónapokat el lehet beszélgetni:9
2014. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ugyan igy vagyok 1 csajjal.


kb 2 hétig csinálta ezt velem..aztán utána bevallotta, hogy belém szeretett.

aztán kiderült hogy van 1 barátja.


én meg itt vagyok most kétségek között, hogy most meg mi van.


tehát..tuti, hogy van valami a háttérben.

2014. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha egy olyan lányt néztél ki illetve jelöltél be, aki minden nap több ilyen levelet is kap, több ilyen fiú is van, aki ír neki, kérdezgeti, akkor lehet, hogy nem te vagy az aki első sorban érdekli vagy már kivan az ehhez hasonló dolgoktól. Szerintem, ha egy olyan lánnyal beszégetsz,akit nem ismersz személyesen és még nem találkoztatok nem tudtok annyi mindenről beszélni, mert nincsenek közös élmények, stb. Szóval ha úgy veszed észre, hogy folyton smiley-kat ír és annyira nem érdeklődik irántad mint te iránta akkor hagyd, de ha érdekled akkor beszéljetek meg egy talit/randit.
2014. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 köszi ezt tudom van ilyen csaj ismerősöm csak 900km-mel arébb... de vannak olyanok akik sehogysem akarnak megnyílni általában 3 napot szoktam próbálkozni utána véges lesz a dolog és nem tudom hogy ez miért van. Ennyire zárkózott lett a mai világ? Persze nem azt szeretném hogy mindenki vakon bízzon a másikban mert az sem túl előnyös de ha esély sincsen valaki megismerésére akkor mi lesz?


#2 ismerős a helyzet velem is volt már ilyen ill. az első barátnőmet így nyúlták le jobban belegondolva hálás vagyok a srácnak valamilyen szinten. Ezt a kérdést tedd majd fel magadnak ha a barátját ott hagyja érted akkor téged is így ott hagyhat lehet.

2014. márc. 1. 18:19
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Köszi ment a zöld Bár nem vagyok az a bejelőlgetős fajta az a világ távol áll tőlem :D .
2014. márc. 1. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy a kezdés ilyen szempontból elég fontos, mert lehet, hogy az uncsi sablonos kezdés miatt úgy van vele, hogy inkább hagyja a dolgot, ergo nem talál érdekesnek és úgy gondolja nincs semmi értelme erőlködnie. Ez kicsit szerencse kérdése is, hogy épp milyen hangulatában találod. Ilyen szempontból is jobb személyesen beszélgetni, olyankor azért leveszed hogy épp rossz napja volt e...:)

Egyébként próbáld meg vhogy aktualizálni a dolgot...Nem tudom most ez a levelezés itt GYIK-en folyik e, vagy esetleg Facebookon, egyéb más chat oldalon, de feldobhatsz egy témát az éppen aktuális megosztásáról is. Persze ha van hozzáfűzni valód...Nehogy gagyin jöjjön ki a dolog...:) Mindenesetre ne görcsölj rá, így még inkább fog eszedbe jutni semmi és rosszabb lesz. :D


18/L

2014. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az utolsónak is köszi :) erre màr én is gondoltam de egy beszélgetést mégsem lehet egy ismeretlennel úgy kezdeni hogy : Van eladó mosómedvéd? - Mondtam valamit. ...

Az pedig ha a semmi jut eszembe az is jó mert arról is tudok beszélni :D

2014. márc. 1. 23:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, ilyen szempontból nem árt ha alapból egy beszédesebb partnert fogunk ki...Akkor több esély van rá, hogy kifecseg vmi olyat is ami "használható" a továbbiakban...:)

Ja a könyvre gondolsz? :D Hááát..én is tudnék róla beszélni, elég brutál és megbotránkoztató ...:)

Ha meg nem arra gondoltál, akkor bocs nem szóltam xd :D


előző 18/L

2014. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam :D de látod pont az ilyen vissza kérdések hiányoznak ill. félre szólások mert most rögtön megkérdezetném hogy

milyen könyv és ezen el lehetne indulni....

Ha pedig úgy nézem erre azért van kevesebb esély mert a beszélgetés nem közvetlen így mind2 illető ki tudja javítani a hibáit ezért nem olyan eredeti a beszélgetés.

2014. márc. 2. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!